У Золотоноші привітали випускників професійного ліцею та відзначили найкращих

Новини Черкаси

Державний заклад «Золотоніський професійний ліцей» днями випустив у доросле життя своїх випускників – шістнадцять молодих хлопців та дівчат за спеціальністю кухар-кондитер. У актовому залі закладу з нагоди завершення навчання влаштували концерт та привітали випускників грамотами, вручили грошові винагороди відмінникам навчання.

Прийшли привітати випускників батьки та викладачі, студенти, директор ліцею Костянтин Короткий, помічник народного депутата Владислава Голуба Оксана Гіщіна.

«Шановні випускники, від імені народного депутата Владислава Голуба вітаємо вас з успішним завершенням навчання. Ми пишаємося вами – освіченою українською молоддю. Віримо, що саме з ваших добрих вчинків, уміння реалізувати свої таланти і починається успішне майбутнє нашої держави, її розвиток і процвітання»,– звернулась до випускників помічник народного депутата Оксана Гіщіна.

Директор ліцею Костянтин Короткий також зауважив, що для розвитку країни важливий кожен працівник, особливо робітничі професії.

«Дехто з випускників проходив виробничу практику у столиці, зміг зарекомендувати себе як якісного працівника і нині запрошений на постійне місце роботи. Приємно, що наші випускники потрібні державі ,втім хочеться, щоб наші діти залишались працювати саме в Україні»,– звернувся до усіх гостей директор ліцею.

З найщирішими побажаннями, за високі досягнення у навчанні від імені народного депутата Владислава Голуба помічник Оксана Гіщіна вручила сертифікати на отримання грошової винагороди випускникам Зеленській Тетяні, Потьомці Дарині, Соломасі Аліні.

За високі досягнення у спорті сертифікат отримала майстер спорту з пауерліфтингу, випускниця Потьомка Антоніна.

На завершення на гостей чакала святкова програма, свої  номери показали гостям і танцювальний хореографічний колектив «Успіх».

Додамо, народний депутат Владислав Голуб, до виборчого округу якого входить Золотоніщина, не вперше опікується ДЗ «Золотоніський професійний ліцей», допомагає розвиткові професійно-технічної освіти. У 2017 році за клопотанням нардепа з державного фонду соціально-економічного розвитку були направлені 250 тис. грн. на заміну вікон у гуртожитку ліцею. Цьогоріч вже спрямовані державні кошти в сумі 180 тис грн. на комп’ютерну техніку для ліцею.

Розповісти друзям
  • 11
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.