У Золотоноші дороги посипають «золотою» сіллю

Новини Черкаської області

Не пройшло й тижня, як міська влада Золотоноші опинилася в епіцентрі ще одного корупційного скандалу. Мова вже йде не про реконструкцію очисних або колектора, не про 150 млн.грн. на водопостачання і навіть не про розтрату близько 3,00 млн грн. на реконструкції сміттєзвалища. Корупційний хіт минулого тижня – сіль для виготовлення посипальної суміші за баснословною ціною.

Всеукраїнське видання “Наші гроші” представило топ-25 цін на сіль для посипання доріг у вересні 2016 року – лютому 2017 року.  Очолило Топ-25 управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради Черкаської області, яке закупило у ТОВ «Фортекс» 25.11.2016 сіль вищого ґатунку для виготовлення посипальної суміші для доріг за ціною 1 850,00 гривень за одну тонну.
Із вересня минулого року міські ради, комунальні та державні підприємства уклали 25 угод про закупівлю солі для посипання доріг вартістю більше 100 тис. грн. кожна. Їхня загальна сума становить 12,75 млн грн.
Найдорожче, пишуть «Наші гроші», скупилось управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради Черкаської області. Торік у листопаді воно замовило у ТОВ «Фортекс» сіль вищого сорту 3 помелу по 1 850 грн./т. Доставка передбачалась на умовах CPT, тобто за рахунок продавця.
Натомість краматорське КП «Дільниця по ремонту, утриманню автошляхів та споруджень на них» Донецької
області у жовтні купило у ДочП «Донбас-Сіль-Регіон» ПП «Промтехмеханізація» Володимира Реви продукцію такого ж сорту і помелу втричі дешевше – по 564 грн./т.
Однак у цьому випадку покупець мав сам вивезти товар із Соледара Донецької області, де знаходиться виробник ДП «Артемсіль».
Якщо відстань від Соледара до Золотоноші становить близько 573 км, то до Краматорська усього близько 60 км.
Черкаський «Фортекс» належить Олександру Прокопчуку і Петру Маковському, власникам ПрАТ «Агропром-механiзацiя». Маковський також є акціонером ПАТ «Черкаська меблева фабрика», а Прокопчук – ПАТ «Полімер» з Мариною Прокопчук.
Крім того, «Фортекс» володіє 46% акцій ВАТ «Черкаський завод телеграфної апаратури», який з 2010 року перебуває у стані припинення діяльності через банкрутство.
P/S. Нещодавно на підконтрольному владі Золотоноші інформ-ресурсі було оприлюднене виправдання міського чиновника у стилі «я-не я, і сіль не моя», у відповідь на яке напрошується відома логічна інверсія «Тебе посодють, а ти не воруй!».

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 15 лютого 2017

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.