У золотоніських депутатів є шанси зробити ривок вперед у розвитку району – Микола Калашник

Новини Черкаської області

15 лютого 2017 року відбулося пленарне засідання 10 сесії Золотоніської райради під головуванням її очільника Валерія Саранчі. У роботі сесії взяли участь голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Лісовий, помічник-консультант народного депутата України Владислава Голуба Микола Калашник, сільські голови району, очільники силових структур, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Три години знадобилося депутатам Золотоніської райради, щоб розглянути всі питання порядку денного, який складався з 38-ми пунктів. Напередодні на засіданнях постійних комісій депутати ретельно розглянули кожне питання.
За інформацією прес-служби Золотоніської райради, депутати прийняли Перспективний план роботи ради та Програми економічного та соціального розвитку на 2017 рік і підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2017-2020 роки, ухвалили низку районних програм.
Депутати передбачили кошти на заміну вікон, та Золотоніську пожежну частину, додавши до програми цивільного захисту населення перелік спорядження для пожежників на 840 тис. грн.
Водночас депутати райради закликали представників державних органів, які обслуговують і місто і район, більш активно добиватися фінансової допомоги від міської влади, яка поки що не бере дольової участі у їх підтримці.
Приємну новину озвучив командир Золотоніської пожежної частини О.Пилипенко, який повідомив, що у зв’язку з придбанням нової сучасної техніки, одну із діючих пожежних машин буде передано Гельмязівській сільській раді.
Кілька питань, винесених наприкінці порядку денного, викликали найбільше обговорення. Так, під час погодження нових тарифів на теплову енергію по твердопаливних котельнях, що діють на об’єктах районної комунальної власності в Гельмязові, Шабельниках, Кропивні, Піщаному та Золотоноші, багато гострих запитань стосовно якості надаваних послуг депутати поставили представнику ТОВ «Альтер Енерджі-Черкаси». Врешті після виступу голови райдержадміністрації О. Лісового, який пояснив, що запропоновані тарифи є одними з найнижчих по області, і пообіцяв упродовж поточного року «кардинально» вирішити питання щодо опалення двох корпусів Гельмязівської школи, депутати тарифи на тепло погодили.
Народні обранці Золотоніського району розглянули також низку важливих питань, зокрема, про стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО.
Після засідання сесії всі бажаючі депутати, сільські голови, працівники отримали змогу відвідати новостворений районний геріатричний центр в селищі Пальміра, відкриття якого очікується найближчим часом.

Враженнями від роботи золотоніських депутатів поділився помічник-консультант народного депутата Владислава Голуба, голова ГО «Форум розвитку Черкащини» Микола КАЛАШНИК:

Микола Калашник

За три години 38 рішень на користь громади. Без корупційної складової. Така робота Золотоніської райради свідчить не тільки про хорошу організацію, консолідацію зусиль всіх гілок влади, а й про рівень депутатського корпусу. Депутатський корпус згуртований, працює і голосує, керуючись здоровим глуздом, інтересами громади, а не лише політичними амбіціями.
Очевидний діалог між фракціями райради, виконавчими органами, головою райради і головою РДА. В результаті – конструктивна робота на благо району. Керівництво і депутати Золотоніської райради, на відміну від деяких їх міських колег, досить поважають своїх виборців, щоб розуміти – ніхто із золотонісців не
чекає з’ясування відносин між різними представниками влади або політсилами, всі чекають нормальної роботи депутатів і поліпшення життя.
Все-таки, це місцева рада, тому основне тут становить виконання відповідних передвиборчих заяв, а не політичні амбіції.
Я думаю, що районна рада нинішнього скликання має всі шанси зробити ривок вперед у розвитку району, щоб потім люди згадували і говорили, що це було зроблено ось при цих депутатах.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.