У Золотоніській центральній райлікарні продовжують модернізацію відділень

Новини Черкаської області

У Золотоніській центральній районній лікарні людно. Отримати консультацію, провести діагностику, лікування сюди навідується чимало золотонісців. Місцеві стверджують, лікарня стала осередком Європи в місті, і не лише через якісний ремонт і сучасне обладнання, а й завдяки фаховим послугам лікарів. У розвиток  медзакладу акумулювали свої зусилля народний депутат від 197 виборчого округу Владислав Голуб спільно з обласною та районною владою. Днями у лікарню навідався народний обранець і керівництво району, аби проінспектувати і спланувати подальшу співпрацю. Запевняють, на лікарню чекає ще низка перевтілень.

Як зазначають тамтешні, місто Золотоноша насамперед славиться не фестивалем чорнобривців, а якісно новою, європейською медициною, бо рівних Золотоніській ЦРЛ, кажуть, немає навіть по  області. «Менше ніж за два роки ми спільно з Золотоніською районною радою, райдержадміністрацією, облдержадміністрацією, за підтримки нашого народного депутата Владислава Голуба встигли багато зробити. Відремонтоване і оснащене сучасним обладнанням терапевтичне і діагностичне відділення, гемодіаліз, поліклінічне відділення, відділення невідкладних станів і відділення переливання крові. Левова частка коштів спрямована з державного бюджету за сприяння Владислава Володимировича по програмі соціально-економічного розвитку. Сьогодні ми запросили нашого народного обранця, голову Золотоніської РДА Олександра Лісового, голову райради Валерія Саранчу щоб обговорити наступні кроки. В планах –  ремонт хірургічного відділення, пологового відділення та створення «Відділення здорової жінки», патологоанатомічного відділення, розширення діагностичної бази»,- прокоментував під час огляду відділень лікарні головний лікар Золотоніської ЦРЛ Сергій Примак.

Головний лікар розповідає, в лікарні працюють кандидат медичних наук та два заслужених лікаря України. «Медперсонал на сьогодні навчений, працює з комп’ютерними програмами, діагностичною технікою. У терапевтичному відділенні на лікуванні перебуває 50 осіб, всі ліжкомісця зайняті. Кількість хворих збільшилась, бо осінь, почались бронхіти, пневмонії. На виписку плануємо двох осіб»,- розповіла завідувач терапевтичного відділення Надія Віннікова.

Показали посадовцям і хірургічне відділення. Його ремонт поки-що шкутильгає, це відділення перебуває під опікою Золотоніської міської влади. «Те, що ми сьогодні спостерігаємо у Золотоніській ЦРЛ  – це синергія всіх рівнів влади, адміністрації лікарні. Такого рівня, як у терапевтичному і діагностичному відділеннях, подекуди немає і в київських лікарнях.  Це ще раз доводить,  якщо у людей є бажання щось зробити на благо інших, то це буде виконано»,- прокоментував Владислав Голуб.

Голова Золотоніської РДА зазначає, планують заміну комунікацій. «Депутати обласної ради виділили 300 тис. грн. з екологічного фонду на заміну каналізаційної мережі»,- каже Олександр Лісовий.  Тому попереду – чималий шмат роботи. «Ми надалі будемо оснащувати Золотоніську центральну  районну лікарню, щоб вона відповідала абсолютно всім європейським стандартам і була найкращою в Черкаській області»,- підсумував Владислав Голуб.

Нагадаємо, саме за сприяння народного депутата у лікарні відремонтоване терапевтичне та діагностичне відділення, успішно працює рентгенодіагностичний комплекс на три робочих місця. На останній за поданням депутата було  спрямовано Кабміном України 3 млн.600 тис. грн. Отож, лікарня має всі шанси для того, аби стати прикладом успішної співпраці посадовців задля людей і розвитку сучасної медицини, переконані золотонісці.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.