У Золотоніській амбулаторії оновили педіатричний кабінет

Новини Черкаси

Відтепер до педіатричного кабінету першої амбулаторії Золотоніського міського Центру сімейної медицини будуть з радістю приходити на прийом мами з дітьми. І не лише через фахового, уважного спеціаліста, яким є педіатр Ольга Суворова, а й через те, що днями кабінет оснастили сучасними меблями для комфортного огляду діток.

Піклуючись про своїх дітей, жительки цього мікрорайону звернулись за підтримкою до громадської приймальні народного депутата Владислава Голуба в м. Золотоноша з проханням допомоги у придбанні нових меблів для педіатричного кабінету. Кілька днів тому нові меблі завезли та встановили.

Жителька Золотоноші, мама двох дітей Юлія Бедуля розповідає, що старі меблі в педіатричному кабінеті давно вийшли з ладу, на пеленальний столик було ризиковано класти дитину і схилятися, бо він міг розпастися. Нині у цьому кабінеті обслуговуються до 700 дітей міста, а загалом в амбулаторії – понад тисячі осіб з Струнківки, Гришківки, Згарів, мікрорайону Лепсе. До лікаря Ольги Суворової як батьки так і діти ставляться з великою повагою: як тільки виникають якісь питання щодо здоров’я дітей – одразу до Ольги Володимирівни, вона завжди дає фахові і корисні поради, зізнаються батьки.

Тож молоді мами написали колективне звернення до народного депутата Владислава Володимировича. Не пройшло більше місяця, як на прохання відгукнулись.

«До нас за допомогою звернулись батьки, які обслуговуються у цій амбулаторії. Їх прохання було наскільки переконливим і аргументованим, що ми якомога швидше віднайшли можливості і замінили старі меблі на сучасні меблі для комфортного огляду діток»,- розповіла помічник народного депутата Владислава Голуба Оксана Гіщіна.

Результатом задоволені як батьки так і сама лікарка, адже в першу чергу стурбована про здоров’я і комфорт діток. «Тепер приємно і безпечно приходити на прийом. Бажаємо, щоб наших діток приводили до лікаря лише на профілактичні огляди, хай вони будуть здоровими»,- зізнається мама п’ятирічної дитини Людмила Харченко.

Нагадаємо, нардеп Владислав Голуб від початку своєї каденції і дотепер реалізує головний свій напрямок – розвиток медичних та освітніх галузей, оновлення навчальних закладів та лікарень як на державному рівні, так і в процесі співпраці з людьми і вирішення поточних проблем окремих установ, які цього потребують. Лише попереднього року за поданням парламентаря з державного фонду соціально-економічного розвитку на Золотоніську центральну районну лікарню було спрямовано понад 4 млн.грн, а на освітні та культурні заклади Золотоніського району – понад 2 млн. грн.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.