У Золотоніському районі АТОвці вийшли на протест через невдоволення діями влади

Новини Черкаської області

Сьогодні, в с. Софіївка Золотонішського району АТОвці вийшли на протест, щоб привернути увагу до проблем військових з боку владних органів всієї Черкащини. В акції протесту приймають участь Золотоніські та Канівські військові.

Так, як зазначається у листі-повідомленні за підписом голови громадської організації «Канівська спілка учасників АТО» Олега Клочка, ситуація яка склалася протягом останніх двох  років, після першої  хвилі демобілізації військових із зони АТО, вкрай незадовільна.

Вимоги АТОвців до представників влади Канівщини сформульовані наступним чином:

1.   Відкрити інформацію держгеокадастру по Черкаській області загалом та по Канівському району зокрема щодо отримання земельних  ділянок учасниками АТО та членами їх родин.
2.   Зняти з аукціонів земельні ділянки до того часу, поки АТОвці не отримають земельні ділянки.
3.   Створити загальну базу земельних ділянок у вільному доступі. Забезпечити повне інформування про вартість земельних ділянок (рілля, пасовища, садівництво).
4.   Підняти питання про нарахування пільги на електроенергію – пропорційно розподіляти використані кіловати між всіма блоками вартості.
5.   Забезпечити безперебійне надання ліків за пільговими рецептами, доступ до безкоштовного медичного обстеження та лікування.
6.   Забезпечити громадський контроль за бюджетними коштами – пільги та програми для АТОвців, генеральні плани населених пунктів, повернення не витребуваних паїв до власності сільських рад, інвентаризація житла.
7.   Прийняти програми по забезпеченню житлом АТОвців та членів родин загиблих. Забезпечити громадський контроль представників учасників бойових  дій за формуванням черги на отримання житла.
8.   Організувати роботу центрів допомоги (Канівський район), забезпечивши конфіденційність особистих  даних.

Також, як нам стало відомо, акції протесту проходять по всій області. Зокрема, до акції долучилися наступні громадські організації: «Смілянська спілка учасників бойових  дій АТО» (м. Сміла), ГО «Учасників АТО та волонтерів» (м. Чигирин), ГО «Звенигородська районна спілка ветеранів та учасників АТО» (м.Звенигородка), ГО «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО» (м. Тальне).

Відео з місця події скоро на нашому сайті.

За інформацією сайту “Канос”

Розповісти друзям

1 коментар до “У Золотоніському районі АТОвці вийшли на протест через невдоволення діями влади

  1. 0

    0

    Цих дєлків треба в ОДА та і взагалі цю всю “пжити по новому” треба відправити в Росію до їхнього кєнта – Путіна !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.