У Золотоніській райлікарні відкрили відреставроване хірургічне відділення

Золотоноша Новини Черкаської області

Відтепер пацієнти хірургічного відділення Золотоніської центральної районної лікарні лікуватимуться у сучасних і зручних умовах, перебуватимуть у палатах, оснащених всім необхідним. Вчора, 13 листопада у лікарні урочисто відкрили частину відреставрованого відділення керівники району, головний лікар спільно з народним депутатом України Владиславом Голубом.

Половина хірургічного відділення вже готова до прийому пацієнтів. Тут, за словами головного лікаря Сергія Примака, було проведено масштабні ремонтні роботи: між палатами зміщено стіни, замінено електропроводку, систему водопостачання та водовідведення, встановлено нові сучасні теплові радіатори, тощо.

Три палати обладнано з покращеними умовами. У них переважно лікуватимуться учасники АТО, афганці, ліквідатори катастрофи на Чорнобильській АЕС, інші пільгові категорії населення.

Такі палати додатково облаштовані окремим санвузлом, системою кондиціонування, плазмовим телевізором та холодильником. Усі палати оснащено новими зручними ліжками.

«Сьогодні ми зробили ще один важливий крок у розвиток медицини – завдяки спільним зусиллям відкрили оновлене хірургічне відділення. Впевнений, такими сучасними європейськими медпослугами будуть користуватись усі жителі лівобережної частини Черкаської області. Але хочу побажати всій нашій громаді міцного здоров’я, а лікарям – продуктивної праці. Бо там, де є продуктивність, розуміння проблем, синергія дій – суспільство почувається щасливим, захищеним і самодостатнім. Неодмінно, продовжимо наше партнерство з громадою на користь якісних перетворень»,- зазначив під час відкриття відділення Владислав Володимирович.

Орієнтовно за два роки з обласного, районного, державного бюджетів було спрямовано понад 30 млн. грн. на ремонт та модернізацію закладу. За словами голови Золотоніської райдержадміністрації Олександра Лісового, загалом на ремонт хірургічного відділення, придбання оснащення, меблів та матеріалів було витрачено більше 3,4 млн. грн., левова частка з яких – понад 2 млн. грн. – кошти районного бюджету. За поданням нардепа Владислава Голуба на хірургічне відділення виділено більше 650 тис. грн з державного фонду соціально-економічного розвитку.

Нардеп спільно з громадою Золотоніщини вже понад двох років, як допомагає модернізації лікарні.

Нагадаємо, минулого року за поданням Владислава Голуба з державного фонду соціально-економічного розвитку було виділено майже 4 млн. грн. для Золотоніської ЦРЛ. Зокрема на капремонт з утепленням та заміною покрівлі приміщень будівлі пологового відділення було спрямовано 2 млн. грн., орієнтовно 200 тис. грн. – на обладнання для кабінету здоров’я жінки, понад 200 тис. грн. – на заміну вікон в приміщеннях Золотоніської ЦРЛ, 155 тис. грн. – на багатофункціональні ліжка для лікарні, тощо. В 2016 році в лікарню закуплений та встановлений сучасний рентгенодіагностичний комплекс на три робочих місця вартістю 3 млн.600 тис. грн., відремонтовані терапевтичне та діагностичне відділення.

7 листопада цього року Кабмін вчергове погодив депутатське звернення Владислава Голуба для розвитку освітньої та медичної галузей Канівщини, Черкащини та Золотоніщини. Зокрема в числі 5-ти мільйонної державної субвенції на соціально-економічний розвиток 197 виборчого округу – 60 тисяч гривень буде виділено на придбання багатофункціональних ліжок для хірургічного відділення Золотоніської ЦРЛ.

Розповісти друзям
  • 7
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.