У Ювілейному парку побільшає економного освітлення

Новини Черкаси

КПЗабезпечити сучасне освітлення дитячого майданчика в Ювілейному парку КП «Дирекція парків» планує спільно з ГО «Фонд громади м. Черкаси» та Польсько-українською фундацією співпраці ПАУСІ. Днями керівник підприємства Микола Бондаренко домовився про співфінансування мікропроекту щодо покращення освітлення.

Заощаджувати та додати паркам Черкас більше світла. З такими ініціативами на посаду директора КП «Дирекція парків» три місяці тому прийшов Микола Бондаренко. З того часу частину мереж підприємства передали на баланс КП «Черкасиміськсвітло», – про це нам повідомили у прес-службі комунального підприємства.

Перед початком паркового сезону вдалося домовитися про новий проект.

– Плануємо встановити чотири опори з сучасними світлодіодними світильниками замість двох старих світильників, – розповідає Микола Петрович. – Наразі споживання електрики цими ліхтарями сягає 800 ват на годину й «Дирекція парків» сплачує за неї 1,6 грн/кВт. Після реалізації проекту та передачі лінії на баланс КП «Міськсвітло» споживання електрики зменшиться вдвічі а оплата за кіловат у чотири рази – до 40 копійок.

Таким чином вдвічі зменшать споживання електроенергії.

 Обсяг партнерської допомоги комунальному підприємству – 10 тис грн. За ці кошти закуплять матеріали. Їх надасть громадська організація “Фонд громади м. Черкаси”. Наразі Фонд реалізовує проект “Світле місто – безпечний простір громади” за підтримки ПАУСІ.

Микола Бондаренко вдячний за співпрацю Фонду громади в особі її голови Миколи Макухи та розраховує, що новації дозволять відвідувачам довше перебувати в зоні відпочинку.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.