У Яснозірській ЗОШ Черкаського району почнуть заміну вікон

За програмою енергозбереження нові вікна планують встановити у початкових класах та навчальних кабінетах Яснозірської загальноосвітньої школи. Щоб реалізувати такий проект, школа звернулась за підтримкою до народного депутата від 197 виборчого округу, до якого входить Черкаський район, Владислава Голуба. Нині орієнтовно 480 тис грн. спрямовано з фонду соціально-економічного розвитку на реалізацію програми.

Днями в рамках роботи на своєму виборчому окрузі народний обранець навідався до Яснозірської ЗОШ, обговорив проблемні питання школи. Він зауважив, що кошти на заміну енергозберігаючих склопакетів невдовзі мають надійти.

«У школі сьогодні навчається орієнтовно 250 учнів, цьогоріч набрали два перших класи. Маємо потребу у заміні вікон. Плануємо встановлювати у початкових класах і навчальних кабінетах: української мови, історії, кабінеті інформаційних технологій»,- розповіла директор Яснозірської ЗОШ Зоя Шаповал.

Окрім того за сприяння Владислава Голуба додатково були виділенні кошти на придбання музичної апаратури, мультимедійного проектору.

«Я сподіваюсь, в наступному році ми продовжимо співпрацю, щоб школа могла повністю здійснити заміну вікон, включаючи і оновлення інфраструктури школи»,- прокоментував народний депутат під час зустрічі з педагогічним колективом школи.

Серед іншого, освітян цікавило і впровадження пенсійної і медичної реформ, тож народний обранець спільно з колективом обговорили низку актуальних питань.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.