У власності громади міста безкоштовно опинився басейн

Новини Черкаси

У комунальну власність громади Черкас безоплатно передадуть декілька об’єктів соціальної інфраструктури – спортивний комплекс із басейном, будівлю поліклініки та дитячий оздоровчий табір «Лісова казка».

«За» відповідне рішення під час позачергового пленарного засідання сесії висловилися 33 депутати ЧМР. Досі ж вони перебували у власності державного підприємства науково-виробничого комплексу «Фотоприлад».
Спортивний комплекс із басейном “Сокіл” розміщений на вулиці Смілянській, 78. Згідно з проектом рішення, його хочуть передати на баланс комунального підприємства «Центральний стадіон».
Будівлю поліклініки на Байди Вишневецького, 61 передають Четвертому міському центру первинної медико-санітарної допомоги.
Тоді як дитячий оздоровчий табір «Лісова казка» (що в селі Благодатне на Золотоніщині) – департаменту освіти та гуманітарної політики.
Під час обговорення проекту рішення депутат від фракції «Черкащани» Павло Карась поцікавився вартістю утримання цих об’єктів. Мовляв, це додаткове навантаження на черкаський бюджет.

– Як приклад, басейн. Це достатньо вартісна в утриманні структура. Далі табір «Лісова казка». Ми будемо сплачувати сільській раді податок на нерухомість, орендну плату за землю, а ще ж і персоналу. За які кошти департамент освіти опікуватиметься цими об’єктами? – підкреслив Павло Миколайович та запропонував передати табір департаменту економіки та розвитку для подальшого продажу.

 Утім, не всі колеги підтримали його. Зокрема, «батьківщинівець» Роман Діскант зауважив, що басейні тренуються переважно вихованці черкаських спортивних шкіл, які й так фінансують коштом бюджету. Він, водночас, нагадав, що депутати тривалий час намагалися домогтися, аби, зокрема, басейн на стадіоні в середмісті став комунальним.
Натомість після передачі басейну в комунальну власність міські владці зможуть нарешті привести його до ладу.
На думку Олександра Згіблова, прорахувати вартість утримання басейну наразі неможливо.

 – Одна справа утримувати його лише для того, аби цей комплекс не завалився, інша справа – розвивати його, – сказав він. – Тобто все залежатиме від того, яке завдання ми ставимо перед балансоутримувачем та від якості утримання.

 Зрештою всі депутати проголосували за передачу цього майна у власність територіальної громади міста з метою їх утримання.

 За матеріалом сайту ЧМР

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.