У власність держави повернуто майновий комплекс вартістю понад 3 мільйони гривень

Новини Черкаської області

Прокуратурою Черкаської області було подано позов до суду у зв’язку з виявленням факту незаконного вибуття з державної власності майнового комплексу Філії «Шполянський елеватор» ПАТ «Державна продовольча зернова компанія України» вартістю понад 3 млн.грн. Позовні вимоги судовою інстанцією задоволені повністю.

Так у 2011 році при наданні державою комплексу будівель Шполянського елеватора у користування одному із провідних операторів зернового ринку держави ПАТ «Державна продовольча зернова компанія України», відбулось незаконне оформлення права приватної власності на державне майно вартістю більш ніж 3 мільйони гривень.  Шполянський елеватор, відповідно до рішення Уряду було включено до Переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, а тому не можуть належати юридичній чи фізичній особі на праві приватної власності.

Позов прокуратури області судом задоволений у повному обсязі, зміна форми власності державного майна визнана незаконною, підтверджено право державної власності на майновий комплекс Шполянський елеватор за Кабінетом Міністрів України.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.