У центрі Черкас “сушили” фото

Новини Черкаси

24.07.2015 з 16:00 до 20:00 біля музичного фонтану у сквері за ОДА Черкаський осередок “Національного Альянсу” сушив фото мальовничих місць Черкащини, а також фото черкащан, які відвідували фестиваль українського опору “Бандерштат” минулих років, – про це нашому виданню повідомив Олександр Вовченко.

E9uKv2XoIsU
У затишному місці поряд з гарним фонтаном на натягнутій мотузці висіли фото, прапори та плакати з інформацією про “Бандерштат” . Для того, щоб остаточно перенести жителів міста у атмосферу фестивалю лунала музика гуртів, що виступатимуть на найкращому націоналістичному фестивалі. Відвідувачам фотосушки роздавали флаєри та розказували про фестиваль. Перехожі роздивлялися фото та цікавилися фестивалем. Відвідувачі також приносили і свої фото з цікавими краєвидами Черкас. Всі фото з виставки будуть передані безпосередньо на фестиваль, де з них створиться мапа України.

r8QEmf5Z5pU
Нагадуємо, що фестиваль українського опору “Бандерштат” щорічно відбуваєтся в Луцьку 31 липня – 2 серпня. Кожного року все більше черкащан відвідують цей фестиваль. Минулого року з Черкащини було близько 100 представників. Сподіваємося, що цьогоріч нас буде ще більше. До зустрічі на фестивалі, буде гаряче!

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.