У трьох районах Черкащини з новорічними святами привітали колективи шкіл, НВК, садочків і амбулаторій

Новини Черкаської області

Колективи шкіл, навчально-виховних-комплексів, дитячих садочків, сільських амбулаторій, фельдшерських пунктів Канівського, Золотоніського та Черкаського районів, що входять до 197 виборчого округу, з новорічними святами привітали помічники-консультанти народного депутата Владислава Голуба спільно з Громадською організацією «Форум розвитку Черкащини». З теплими словами і подарунками кілька днів поспіль вони відвідували заклади районів.

«Робити свято для інших – просто. Головне бажання і щирість. Впевнений, що кожен вчитель, вихователь, фельдшер , лікар заслуговують великої поваги просто за те, що сьогодні вкладають всі свої зусилля, роблять можливе і неможливе, щоб наш край процвітав, ставав кращим, сучаснішим, зручнішим для нас усіх, для України»,- написав народний обранець на своїй сторінці у «Фейсбук».

Помічник-консультант нардепа Олена Радченко зазначає, що завдяки народному депутатові Владиславу Голубу та Громадській організації «Форум розвитку Черкащини» допомагають освітянам, медикам вже не вперше. «У школах, садочках ще тривають новорічні ранки, тож атмосфера добродушна й святкова. Лікарі приємно здивовані, що до них окрім пацієнтів завітали з солодкими пакунками. Передавали подяки і вітання нашим благодійникам – Владиславу Голубу й голові ГО «Форум розвитку Черкащини» Миколі Калашнику»,- розповіла пані Олена.

Керівник громадської приймальні м. Золотоноша Оксана Гіщіна лише кілька місяців тому приступила до своїх обов’язків, але вже встигла помітити – сільська громада завжди рада зустрічам з народним депутатом. «За один день ми відвідали заклади у с. Домантове, Коврай, Ковтуни, Нова Дмитрівка, Гельмязів, Вознесенське, Кропивна, Синьооківка, хоч було важкувато, але ті приємні емоції, які я отримала від спілкування, того варті. Люди запрошували в гості, передавали вітання»,- розповіла свої враження Оксана Миколаївна.

За словами завідуючої Подільського НВК Золотоніського району Світлани Гречун, такої уваги до освіти і загалом до людей до каденції Владислава Володимировича у селі не було. «Усіх, кого ми відвідали, залишились дуже задоволені, в наступному році, сподіваюсь, ми ще не раз зустрінемося з приємними новинами і несподіванками»,- підсумувала керівник громадської приймальні Черкас нардепа Владислава Голуба, Інна Ключка.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.