Не можна реформувати будь-яке відомство, залишаючи на чолі його ретроградів – Голуб

Новини Черкаси

Минулий вівторок був насичений резонансними подіями. Звільнення заступника Генпрокурора України – прокурора Одеської області Давіда Сакварелідзе, відставка самого Генпрокурора Віктора Шокіна, намагання створити нову коаліцію у Верховній Раді з тим, щоб врештірешт перезавантажити уряд. За коментарем щодо цих подій «ЧК» звернулася до народного депутата України від Черкащини Владислава Голуба.

12932897_1021579394595574_3052024687937638179_n

ПРО ВІДСТАВКУ САКВАРЕЛІДЗЕ

« Звільнення з посади Давіда Сакварелідзе продемонструвало всім нам, що в Генпрокуратурі замість розкриття резонансних справ та активізації боротьби з корупцією, стали саботувати реформи і пішли війною на реформаторів, – розповідає Владислав Голуб.

– Орган, покликаний наглядати за дотриманням законності, перетворився на корупційного монстра поза законом і категорично не підпускає до себе таких людей, як Сакварелідзе. Відставка Сакварелідзе показала, що не можна реформувати прокуратуру, як і будь-яку іншу держструктуру, залишаючи на керівних постах цих структур ретроградів. Адже саме від реформи прокуратури буде зале жати успіх боротьби з корупцією в країні, тому що саме прокуратура – серце цієї корупції. І єдиний шлях реформування цього наглядового органу – поставити реформатора на чолі цього органу, і надати йому можливість сформувати свою команду. І на мою думку, з цим не можна зволікати. У таких відомствах «міжсезоння», як і будь яка невизначеність, небезпечні. Не менш небезпечна і загроза заполітизувати прокуратуру, спрямувавши її на політичну боротьбу. Разом з цим, необхідно активізувати роботу новостворених Національного антикорупційного бюро та Антикорупційної прокуратури, саме їм прокуратура передала значну частину своїх функцій. Коли вони запрацюють на повну силу, ГПУ не буде грати головну роль».

ЩОДО КОАЛІЦІЇ

«Яким буде формат майбутньої парламентської коаліції, це питання станом на вечір 29 березня перебуває в процесі обговорення, активними учасниками якого є фракції «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт» і «Батьківщина». У тій чи іншій мірі всі п’ять партій – колишні члени коаліції – продовжують брати участь в переговорах. Сподіваємося, що Верховна Рада зможе до кінця цього тижня визначитися з коаліцією, а потім з прем’єром і, відповідно, з новим складом уряду», – зазначив Владислав Голуб .

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.