У Свидівку привітали дітей з нагоди Міжнародного дня інвалідів

Новини Черкаси Новини Черкаської області

orca_share_media1449746081249Щорічно 3 грудня під егідою Організації Об’єднаних Націй відзначається Міжнародний день інвалідів. Цей день об’єднує всіх небайдужих до долі людей з особливими потребами. Окремої уваги потребують діти з обмеженими можливостями.

Помічники народного депутата України Владислава Голуба, відвідали дітей-інвалідів села Свидівок Черкаського району. 8 дітей віком до 9 років з різними вродженими вадами отримали від народного депутата книги та солодощі. Помічники народного обранця познайомилися з батьками дітей, поспілкувалися, надали контакти громадської приймальні в місті Черкаси аби ті мали змогу звертатися за допомогою.

Мамі одного з хворих хлопчиків, пані Аліні, помічники допомогли правильно оформити звернення до Владислава Голуба. У хлопчика вроджена вада головного мозку. За рекомендацією лікарів йому потрібно пройти курс дельфінотерапії. В місті Черкаси звісно ж таку терапію не проводять, тому їхати потрібно до Києва. Така терапія дороговартісна та фінансів у родини не має, адже мама доглядає сина, а тато нещодавно повернувся зі служби в зоні АТО.

– Звернення уже опрацьовано, і хоча прохань до народного депутата Голуба завжди багато, Владиславе Володимировичу, безумовно, знайде можливість допомогти хлопчику, – розповідає помічник-консультант народного депутата Інна Ключка.

– Ці діти потребують особливої уваги, ми повинні допомогти їм відчути себе рівними серед здорових співгромадян, реалізувати себе у суспільстві, адже люди з обмеженими можливостями можуть бути і стають повноцінними членами суспільства, від мінними фахівцями, політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, – зазначила Інна Ключка.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.