У «свободівців» Черкас зафіксовано безпрецедентне зростання доходу у 2018 році

Новини Черкаси

У виданні “Провінція” днями було поширено інформацію про доходи членів виконавчого комітету та керівників з ВО «Свобода». Документ – це відповідь на депутатський запит. Як вдалося з’ясувати , – ці цифри – сукупний дохід добродіїв за листопад 2018 року.

Враховуючи, що більшість членів партії не мала досвіду роботи в органах влади, а її обласний очільник Юрій Ботнар першим записом в трудову книжку може вважати саме посаду заступника міського голови, пересічного жителя Черкас має шокувати факт отримання посадовцями заробітків які в 3-6 разів (23 512-52 128 гривень) перевищують середню по області (близько 7800 грн. у листопаді).

Розмір доходів за листопад 2018 представників “Свободи” у Черкаській міськраді:

Це видно на прикладі щомісячного утримання тільки одного заступника мера Черкас Юрія Ботнара.

Держава оцінює той обсяг роботи, який виконує заступник мера Черкас, в 9 600 гривень посадового окладу. При цьому місячна премія Ботнара (28 800 грн.)– втричі вища за оклад. З точки зору формальної логіки, так виходить тому, що Ботнар – втричі ефективніший, ніж від нього можна було очікувати. І при цьому демонструє ще й «високі досягнення в праці» – на 9 700 грн. в місяць. Цікавим є факт біографії посадовця оприлюднений на сайті міської ради де він не зазначив жодного місця роботи до 6 лютого 2018 року, дня призначення на посаду в міській раді.

Цікава картина по керівнику департаменту освіти й гуманітарної політики Сергієві Воронову та його одно партійцеві та колезі Олегові Гудзенку, що очолює департамент соціальної політики. Доречі обидва посадовці зайняли посади без проходження конкурсного відбору за сприяння очільника Черкас.

Про всяк випадок нагадаємо, що гроші на утримання цих трудоголіків виплачуються з податків жителів Черкас. І кожна гривня – по адресу.

Які саме здобутки дарують містянам ці високооплачувані менеджери допоки встановити не можливо.

Розповісти друзям
  • 144
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.