У суботу в Черкасах оголошено день жалоби за загиблим Сергієм Сиротенком

У суботу 4 листопада о 12-й годині черкащан просять взяти участь у церемонії прощання із загиблим майором нацгвардії Сергієм Васильовичем Сиротенком на Соборну площу. Цього дня у Черкасах будуть скасовані розважальні заходи та приспущені державні прапори.

У суботу в місті Черкаси оголошено день жалоби. Відповідно до розпорядження міського голови на громадських та адміністративних будинках Черкас будуть приспущені державні прапори та Прапор міста Черкаси  із траурною стрічкою.

Як повідомив командир військової частини 3035 полковник В.В. Жук, 1 листопада близько 11.30 год. під час виконання бойового завдання в районі н.п. Мар’їнка (Донецька обл.) у результаті підриву на міні заступник командира батальйону спеціального призначання «Донбас» військової частини 3035 Національної гвардії України майор Сиротенко Сергій Васильович отримав поранення, несумісне з життям.

Сергій Сиротенко народився 24 грудня 1977 року, проживав у Черкасах разом із дружиною та трьома дітьми.
У 1995 році закінчив загальноосвітню школу і в цьому ж році вступив до Академії прикордонних військ ім. Б. Хмельницького (окремий факультет ВВ МВС України). По його закінченню у 1999 році проходив службу командиром взводу у частинах Північного територіального командування ВВ МВС України до 2004 року. Влітку 2014 року добровільно пішов захищати Україну у щойно сформований підрозділ «Донбас», де обіймав посади заступника командира роти з роботи з особовим складом, командира роти та заступника командира батальйону. З лютого 2015 року уклав контракт на проходження військової служби з Національною гвардією України.

Про це повідомили в прес-службі мерії Черкас

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.