У соціальній мережі повідомляють про грабіжників приватних будинків

Кримінал Черкаси Новини Черкаси

Низка резонансних грабежів зі зломом приватних будинків в межах мікрорайонів Хімселище, Шкільна, Радянська набуває нових обертів.

Про це ми дізналися в соціальній мережі “Вконтакте” у спільноті “Справжні Черкаси“.

Кілька місяців тому до правоохоронців надійшли десятки заяв про крадіжки. У результатіpicture-9874 розслідувань було затримано кількох чоловіків, які виявилися жителями села Хутори. Однак подібним розвитком справи потерпілі не були задоволені, адже обставини справи вказували на те, що грабунками займалися особи, що мешкали в епіцентрі злочинності або ж співпрацювали із місцевими. Злочини вчинялись в світлий період дня і були на диво оперативними. Багато осель «почистили», коли власники лишали їх на 15 хвилин, щоб вийти до магазину.

Та все ж після затримань справа стихла, а жителі мікрорайонів про всяк випадок вжили заходів безпеки (встановили захисні споруди на парканах, завели псів).

Днями хвиля пограбувань розпочалась знову. От і не зрозуміло: чи за гратами зараз не ті люди, чи вони мають своїх послідовників.

Сьогодні на вулиці Нахімова було помічено нетутешнього чоловіка середнього зросту, в синій куртці з капюшоном. Мав циганську або кавказьку зовнішність.

Спершу він кілька разів обійшов вулицю, тоді зупинився біля будинку, який і влітку грабіжники не оминули. Чоловік часто роззирався навколо, протягом кількох хвилин, щоб переконатись у відсутності власників, кидав камінчиками у вікна, опісля ж – зламав кілька захисних штирів на паркані і застрибнув у двір. Вірогідно, крадія наполохали перехожі, які здалеку спостерігали за його діями і викликали міліцію. Власники будинку прибули додому раніше, від правоохоронців, та ні тим, ні іншим виявити грабіжника не вдалось. Чоловік втік, не дійшовши до дверей оселі.

Такі випадки не поодинокі. Так власниця одного з будинків на сусідній вулиці розповідає, що пізно ввечері, коли вона була вдома, до вікон теж летіли камінчики. Однак жінка не виходила надвір, а коли виглянула у вікно, побачила в дворі грабіжника. Вона здійняла галас, однак злодій і цього разу встиг втекти.

“Коли правоохоронці проявляють бездіяльність, закликаємо допомогти звичайних Черкащан та журналістів! РЕПОСТ!”, – пишуть у спільноті.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.