У Софіївці медзаклад отримав від народного депутата приладдя, а школа – спортінвентар

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Для Владислава Голуба, народного депутата в 197 окрузі Черкащини медицина, освіта і спорт на селі – найважливіші пріоритети діяльності. Перебуваючи в окрузі, він, перш за все, цікавиться саме станом цих найважливіших сфер життя, особливо в сільській місцевості, і відповідально реагує на звернення з цих питань.

Уселі Софіївка Черкаського району місцева амбулаторія потребувала медичного приладдя. Під час відвідання Владиславом Голубом цього закладу з проханням про допомогу до нього звернувся керівник Софіївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Лідія Іванченко. Тож минулого тижня медзаклад вже отримав необхідні доплер, спірометр та бактерицидні лампи.

Придбане за сприяння громадської організації «Форум розвитку Черкащини» медприладдя, передали помічникиконсультанти народного депутата. Як розповіла керівник закладу, тепер амбулаторія матиме змогу покращити якість обслуговування мешканців.

Директор Софіївської школи Ольга Гребенюк звернулась до Владислава Голуба з проханням забезпечити новим спортінвентарем. Нещодавно школа отримала нові футбольні та волейбольні м’ячі, скакалки, шахи та шашки. За словами керівника школи, такий інвентар завжди буде на часі, це якраз той невеликий перелік спортивних та інтелектуальних ігор, які сприяють всебічному розвитку школярів.

Черкаський кур’єр №6 від 8 лютого 2017 року

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.