У сільській амбулаторії Черкаського району встановили нові вікна

Новини Черкаської області

У Байбузівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що у Черкаському районі Черкаської області, з’явились два новеньких вікна. Днями їх завезли та встановили на передньому фасаді приміщення. Про їх придбання та встановлення попіклувався народний депутат Владислав Голуб, до виборчого округу якого входить Черкаський район, та Громадська організація «Форум розвитку Черкащини».

Ще наприкінці листопада минулого року в рамках роботи на своєму виборчому окрузі нардеп приїздив у село Байбузи, відвідав місцеву школу та амбулаторію, поспілкувався з сільськими медиками й дізнався про таку потребу. Тоді ж у мережі «Фейсбук» повідомив про свій візит та пообіцяв допомогти зі встановленням вікон: «Відвідав Байбузівську амбулаторію. Обговорили нагальні питання. За проханням медиків тут буде здійснена заміна вікон».

А днями вікна встановили. «З проханням допомоги у встановленні вікон до нас звернувся письмовим зверненням голова села Байбузи Петро Лисенко. За сприяння Владислава Володимировича та громадської організації, з якою ми співпрацюємо, вдалося спрямувати кошти на нові вікна», – зазначила помічник нардепа Голуба Інна Ключка.

Як розповіли медики, оновлення сільської амбулаторії чекали з нетерпінням, тепер у приміщенні буде тепліше, поліпшився й естетичний вигляд сільського медзакладу. Нардеп же зауважує, що поліпшення умов сільської медицини забезпечуватимуть і на державному рівні, адже це не поодинока проблема. «Про можливість повноцінного функціонування закладів первинної медицини наголошували під час зустрічей і жителі Золотоніського району. Для цього у попередньому році був ухвалений закон про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості. 5 млрд. грн. спрямовано на розвиток сільської медицини.

Послуги, які надаватиме первинна медична ланка, повинні повністю фінансуватися за рахунок держави»,- прокоментував Владислав Володимирович.

Інна Молчанова

Розповісти друзям
  • 27
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.