У школи Черкаського району для перших класів закупили телевізори

Новини Черкаської області

Вже у вересні, з початку нового навчального року першачки шкіл Черкаського району прийдуть у класи з новими телевізорами. Днями їх отримали дванадцять шкіл Черкаського району. Планують встановити у кабінетах перших класів, які будуть навчатися по програмі Нової української школи. Телевізори та іншу техніку для шкіл закупили за рахунок коштів державної субвенції на соціально-економічний розвиток району за підтримки народного депутата від 197 виборчого округу Владислава Голуба.

Згідно проектів, по одному телевізору придбали у школи: Байбузівську, Будищенську, Геронимівську, Кумейківську, Мошнівську, Руськополянську ЗОШ № 2, Свидівоцьку, Софіївську, Тубільцівську, Шелепуську, Яснозірську. Та три телевізори для трьох перших класів – у Руськополянську ЗОШ № 1.

«Ці школи вже отримали телевізори, тому з навчального року вже можна буде по ним працювати. Також завершують процес встановлення вікон у класах, де планувалась заміна»,- розповіла начальник відділу освіти Черкаської райдержадміністрації Людмила Григорчук.

Очільниця райвідділу освіти зазначає, що окрім організації навчального процесу чимало уваги треба приділяти і комфорту дітей у школах, бо фонд шкіл застарілий, є й такі навчальні заклади, яким понад 100 років.

«Нам дуже важливо, щоб дітям було затишно, тому спрямовуємо зусилля на ремонт шкіл. Дякуємо Владиславу Голубу за підтримку, що нас почули. В минулому році за рахунок коштів державної субвенції ми закупили електроплити для шкільних їдалень, бо в нас дуже старі плити були, все таки якісне харчування – це багато про що говорить. Тому кухарі задоволені, бо можуть приготувати дітям щось смачне і корисне. Також закуповували бойлери, мотокосу, копіювальні пристрої, холодильники і іншу техніку на школи. Все, що планувалося, згідно затвердженої Постанови, ми це все виконали»,- підсумувала Людмила Василівна.

Не забувають і про розвиток освітніх проектів. Так, Мошнівська школа вже другий рік поспіль буде впроваджувати навчальну програму «Інтелект», по якій працюють перші та другі класи. «Це експериментальна програма, яка затверджена Міністерством освіти, вона співзвучна з Новою українською школою, дітям дуже цікава»,- пояснює Людмила Григорчук.   

Тубільцівська та Яснозірські ЗОШ спеціалізуються на профільному навчанні автосправи.

Нагадаємо, за сприяння народного депутата Владислава Голуба в 2017 році м. Черкаси та Черкаський район отримали субвенцію з Державного бюджету України на соціально- економічний розвиток в сумі 8 млн. 784 тис. гривень, в основному кошти були спрямовані на оновлення та розвиток освітньої та медичної галузей.

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.