У середу скликається позачергове засідання Черкаської міської ради

Новини Черкаси

Як інформують у відділі з питань роботи ради цієї середи 01 листопада 2017 року  о 10.00 год. 00 хв. скликається  тридцять восьме позачергове пленарне засідання другої сесії Черкаської міської ради. Засідання відбудеться  у сесійному залі Черкаської міської ради (бульв. Шевченка, 307)  з розгляду нагальних галузевих питань.

 До порядку денного включено 31 питання. Зокрема у сесійній залі депутати вкотре розглянуть проекти рішень щодо незаконного будівництва на Митниці, внесення змін до Регламенту Черкаської міської ради (зокрема, йдеться про електронне голосування), фінансування видатків спеціального фонду міського бюджету (аби документи, пов’язані з фінансуванням, проходили через канцелярію), про граничний вік служби в органах місцевого самоврядування, оголошення міжнародного конкурсу щодо концепції забудови берегової смуги від Річкового порту та автодороги Н-16, виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Нагадаємо, що секретар міської ради ініціював позачергове засідання сесії, враховуючи звернення 1/3 від депутатського корпусу (14 осіб) протягом 2 тижнів як того вимагає законодавство.

Також Олександр Радуцький подав до суду на розпорядження міського голови.

 

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.