1 листопада може відбутися позачергова сесія Черкаської міської ради

Новини Черкаси

На 1 листопада скликається позачергове засідання сесії ЧМР. З відповідною ініціативою виступив секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький, про що повідомив на прес-конференції. Радуцький зазначив, що серед питань, які планують розглянути депутати, – зміни до регламенту, забудова берегової смуги, знесення споруди на пляжі “Пушкінський” тощо.

За його словами, 17 жовтня частина депутатів звернулася до мера Черкас Анатолія Бондаренка з проханням скликати чергове засідання міськради. Згідно з законом, міський голова мав призначити засідання протягом двох тижнів – тобто до 1 листопада. Про це інформує видання Інфоміст.

На його переконання, останні розпорядження мера про виконання обов’язків на час його відсутності, зокрема, в частині унеможливлення «призначення проведення чергових та позачергових сесій міської ради» секретарем міськради – суперечать чинному законодавству. Нагадаємо, із 23 до 27 жовтня міський голова Анатолій Бондаренко перебував у службовому відрядженні, а з 30 жовтня до 3 листопада, 6 та 7 листопада – у відпустці.

Проте натомість Анатолій Бондаренко призначив засідання лише 8 листопада, дату коли він офіційно буде на роботі.

– Був лист, підписаний 14 депутатами. Ми просили міського голову. Він протягом двох тижнів не скликав засідання. Термін закінчився 1 листопада, тому я підготував розпорядження про те, щоб скликати позачергове засідання з розгляду нагальних галузевих питань, – розповів Радуцький.

Також він додав, що це засідання ніяк не впливає на те, що було призначено мером.

Нагадаємо, раніше міський голова Черкас Анатолій Бондаренко своїми  розпорядженнями заборонив секретарю міськради скликати та проводити засідання.

Через це Олександр Радуцький вирішив із ним судитись. За словами Олександра Романовича, позов, поданий ним до Соснівського райсуду, стосується заборони міського голови Черкас Анатолія Бондаренка скликати сесії за його відсутності.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.