У селах Черкащини збудували футбольні майданчики зі штучним покриттям

Золотоноша Новини Черкаської області

Із запаленням Олімпійського вогню, першим забитим голом та першим кубком – так урочисто та спортивно днями відкрили нові футбольні поля зі штучним покриттям у селах Золотоніщини.

Донедавна сучасні спортивні майданчики зі штучним покриттям були доступними лише для жителів великих міст, обласних центрів України, а відсьогодні нова футбольна інфраструктура стала доступною і в селах району. Президент Федерації Футболу України Андрій Павелко вже два роки, як реалізовує державну програму з будівництва футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України, а нині спільно з народним депутатом від 197 виборчого округу Владиславом Голубом – головою Федерації футболу України в Черкаській області вдалось залучити державні кошти на будівництво двох полів у найбільших селах Золотоніщини – Гельмязеві та Вознесенському. У співфінансуванні були залучені і кошти районного бюджету.

«Приємно що такі майданчики з’являються не в обласних центрах, а в селах, бо сільські спортивні команди і інші жителі теж повинні мати сучасні умови для розвитку спорту. Я переконаний, що тут обов’язково виросте не одне покоління майбутніх спортсменів, заб’ють свої перші голи майбутній Протасов, Блохін, Роналду та інші майбутні чемпіони України та світу з футболу. А оновлення сільської інфраструктури стане поштовхом для розвитку сіл»,- звернувся до присутніх народний обранець Владислав Голуб.

В символічному перерізанні стрічки нових полів, запаленні Олімпійського вогню взяв участь легендарний бомбардир, заслужений майстер спорту СРСР, володар срібної та золотої бутси, а нині перший віце-президент Федерації футболу України Олег Протасов.

”Коли я ступаю на зелений газон, мені одразу хочеться попросити м’яч і зіграти. Сподіваюсь таке бажання виникатиме і у всіх гравців, хто ступить на це поле. Заохочуйте до футболу не лише хлопців, а й дівчат, створюйте жіночі команди,  впевнений, що їм сподобається”,- зауважив Олег Протасов.

Слова вдячності за такий подарунок лунали і від директорів сільських шкіл. Так, директор Гельмязівської ЗОШ Олександр Денисенко відзначив, що  відтепер 415 учнів школи матимуть можливість не лише розвивати спорт, а й загартовуватись фізично. «Такого подарунка, як футбольне поле зі штучним покриттям, ми чекали дуже давно, мені надзвичайно приємно, що Золотоніська районна влада спільно з народним депутатом Владиславом Голубом піклується про наших школярів, я щиро вітаю всіх спортсменів з футболу, вірю, що всі перемоги у нас будуть множитися»,- розповіла директор Вознесенської ЗОШ Алла Рідько.

Якщо будем спорт любити,

Зможем років сто прожити,

А на полі ось такому –

Переможемо любому!

Такі заклики від школярів лунали під час урочистостей.

Після відкриття на новому полі провели перші змагання – відкритий Кубок Золотоніщини з міні-футболу – фінал серед юнаків двох вікових груп 2003 та 2004 років народження. Свої перші поєдинки зіграли футбольні команди сіл Вознесенське та Нової Дмитрівки, команди Гельмязівської ЗОШ та ДЮСШ.

Як наголосив голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Лісовий, ініціативу зі створенням спортивних майданчиків планують продовжувати, ще один такий майданчик планують побудувати у селі Нова Дмитрівка.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.