У садочках Золотоніщини з’явиться сучасна мультимедійна техніка

Новини Черкаської області

Відтепер вихованці трьох дитячих садочків Золотоніщини проводитимуть заняття з сучасним мультимедійним обладнанням, поліпшиться матеріально-технічна база садків, у одному з них встановлять нові сучасні вікна. Днями народний депутат від 197 виборчого округу Владислав Голуб навідався на Золотоніщину і вручив керівникам дошкільних навчальних закладів сіл Нова Дмитрівка, Піщане, Гельмязів сертифікати на отримання техніки.

В рамках тижневої роботи на своєму виборчому окрузі народний обранець пан Голуб відвідав шість населених пунктів, садочки, Центральну районну лікарню, Золотоніський професійний ліцей.

Для дітей – особлива увага. За сприяння Владислава Голуба та ГО «Форум розвитку Черкащини» вдалося забезпечити садочки мультимедійними проекторами, побутовою технікою.  ДНЗ «Колосочок» у с. Нова Дмитрівка невдовзі матиме новий проектор і пральну машину. «Мультимедійна техніка допоможе дітям  у вивченні необхідних програм, дякуємо Вам за допомогу», – зауважила під час зустрічі з народним депутатом директор ДНЗ «Колосочок» Валентина Носенко.

У ДНЗ «Казка», що у с. Піщане, на дітей також чекає новий мультимедійний проектор, екран, а для поліпшення побуту закладу – новий холодильник.

«Такий подарунок неодмінно стане помічником у вихованні діток, адже на сьогодні маємо 109 дітей у садочку, й всі вони розвинені, комунікабельні, розумні, тож треба йти в ногу з часом», – розповіла народному депутатові й подякувала за підтримку директор садка Світлана Шохіна. Гельмязівський ДНЗ «Барвінок» окрім мультимедійного проектору отримав і сертифікат на заміну вікон. Під час зустрічі колективу садочку, дітей з Владиславом Володимировичем вихованці не вщухали: підбігали вітатися за руку, розповідали вірші. За небайдуже ставлення до розвитку дошкільної освіти, за людяність директор ДНЗ «Барвінок» Ганна Ступацька також відзначила народного обранця. «За те, що ви розумієте цінність дошкільної освіти на селі, бо дошкільна освіта – це фундамент освіти загалом, за те, що Ви запланували зробити, за те, що вже зробили Велике Вам спасибі»,- з такими словами пані Ганна вручила Владиславу Голубу подяку. У спільних планах народного обранця і жителів Золотоніщини – будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Гельмязеві і Вознесенському.

Як зауважує пан Голуб, окрім місцевих проблем жителі потребують і роз’яснення механізмів дії нинішніх реформ.

«Дякуємо за те, що не боїтеся зустрічатися з людьми, ми розуміємо, що треба йти вперед, об’єднуватись, створювати нові робочі місця»,- зазначила в ході зустрічі з громадою с. Дмитрівка жителька села Валентина Чмих. Тому громада сподівається, що народний депутат  не залишить їх без підтримки, а й надалі вони разом йтимуть спільним шляхом, долаючи життєві труднощі.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.