У роботі депутата дрібниць не буває – Владислав Голуб

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Минув рік роботи Верховної Ради України VIII скликання, ми на порозі  нового 2016 року. За традицією у цей час заведено підбивати підсумки  року, звітуватися про роботу. Представляти 197 округ Черкащини у  Верховній Раді  виборці  довірили Владиславу Голубу – молодому юристу-міжнароднику, економісту, наразі члену комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя, члену постійної делегації у парламентській асамблеї Ради Європи. 

kYs4CKSs0-I

Округ №197 охоплює Канівський, Золотоніський, Черкаський райони області, та частину м. Черкаси.

У ЗМІ було достатньо аналітики та результатів спостережень експертів і громадських діячів, які не лінувались роздавати коментарі із власними оцінками роботи головного законодавчого органу країни і народного депутата Голуба, зокрема. Журналісти видань  «Kanos» і «ЧК» теж вирішили не стояти осторонь та поцікавились,  над чим працював у окрузі, що зробив, як часто відвідував виборців народний обранець. У цьому числі «ЧК» мова піде про роботу однієї з приймалень народного депутата, а саме, у м. Канів.

Приймальня нардепа у Каневі була відкрита навесні цього року, розташована вона за адресою вул. 206 Дивізії, 1, оф. 227  (Тел. 050357 92 77,  kaniv.golub@gmail.com), працює за графіком. Кваліфіковані помічники нардепа можуть проконсультувати громадян, допомогти ізвирішенням юридичних та іншихпитань. За графіком проходять особисті прийоми. У період визначений ВР для роботи на окрузі Владислав Голуб відвідує виборчий округ регулярно, намагаючись якомога більше спілкуватися з виборцями на зустрічах.

11939202_991017320949833_1609405056_o-1024x683

Помічник-консультант народного депутата Інна Ключка повідомила, що, станом на 10 листопада цього року канівська приймальня народного депутата отримала и опрацювала 91 звернення від містян та жителів району, підготовила і направила 59 депутатських звернень і відповідей, 47 звернень прийнято в ході особистого прийому громадян народним депутатом, проведено 19 виїзних прийомів і зустрічей, надано 28 юридичних консультацій, один депутатський запит направлений до вищих державних інституцій.

11887839_665736193562983_3707310081625852885_n

За час роботи на окрузі Владислав Голуб накопичив вже чималий перелік добрих справ. За зверненням директора школи в с. Келеберди Валентини Мірошник для школярів придбано 40 парт, 87 стільців та більше 30-ти парт-лав на суму близько ста тисяч гривень.

Допомога школі у Келеберді  яскравий  приклад публічного-приватного партнерства, яке дуже розвинуто в Європі, але в нас, враховуючи рівень корупції,  не завжди в пошані серед бізнесу і влади.  Організатором  такого  соціально  відповідального партнерства, що супроводжує діяльність нардепа в окрузі, виступає громадська організація «Форум розвитку Черкащини», заступником голови якої Владислав  Голуб був свого часу до обрання в ВР.

11986916_1009064195797546_2755451285594174348_n

Батьки та вихователі ДНЗ «Віночок» м.Канева  принесли до приймальні нардепа Подяку за небайдужість і допомогу. Ця подяка була розміщена в газеті.  Як розповіла помічник-консультант  нардепа  Олена Радченко, фінансування садочка  «Віночок» бажало кращого, білизна востаннє в садочок надходила у 1983 році, і на 1 вересня практично нічим було застеляти дитячи ліжка,  то  батьки й звернулись за допомогою до депутата. Народний обранець відразу ж відгукнувся на звернення, і 1 вересня середня група дітсадочку вже мала новеньку постільну білизну.

За підтримки Владислава Голуба участь у ІХ-му Всеукраїнському фестивалі взяв  Канівський народний аматорський вокально-хоровий гурт «Зорецвіт» під керівництвом Наталії Корніївни Апонасевич. Гурт  на високому рівні представив Черкащину – зайняв почесне ІІ місце!

– Для воїнів в АТО придбані комплекти «мультикам» (камуфляж, берці, бушлат, термобілизна, спальник, рукавиці тактичні, наколінники, рукавиці фліс, окуляри-маска, рюкзак, балаклава фліс).  Учаснику АТО із с. Келеберда було придбано оптичні окуляри,– перелічує добрі справи Інна Ключка.

–   Придбано дрова сім’ям учасників АТО в с. Бобриця, шкільне приладдя до школи першокласнику, батько якого перебуває в зоні АТО, також забезпечено лікувальний курс в онкологічному центрі для Тимофія Коломійця, надано матеріальну допомогу для придбання ліків декільком інвалідам дитинства.

Серед добрих справ і сприяння у ремонті участків доріг с. Ліпляво та Келеберда, привітання подарунками учасників бойових дій міста та району з 9 травня, підписка для малозахищених верств населення та бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка м.Канева місцевих періодичних видань «Канівчанка» та «Дніпрова Зірка», надання матеріальної допомоги для придбання ліків  дітям війни та інша допомога.

Голова Канівської міськрайонної організації профспілки працівників освіти й науки Іван Попенко задоволений співпрацею з молодим політиком. Разом  вирішують питання індексаціі заробітної плати та виплати заборгованості.

Мешканці округу  порушують багато болючих питань. Одне з них –  забезпечення хворих Канівського  району гемодіалізом. Люди просять обладнати в місцевій лікарні бодай одне діалізне ліжко, аби хворі не їздили на процедури до обласного центру.

Це питання на контролі Голуба. Така ж проблема існує і в інших районах. У другому районі, що входить до округу нардепа, в Золотоніському, її вже вдалося вирішити. Скоро тут відкриється відділення всесвітньо відомої клініки  гемодіалізу «Фрезеніус». Є надія, що канівчани у перспективі зможуть отримувати рятівну процедуру ближче від дому.

– Спектр питань, з якими приходять люди, достатньо широкий – від особистих та бездіяльності місцевої влади до надання юридичної консультації, – розповідає помічник-консультант Олена Радченко. – Владислав Володимирович реагує абсолютно на всі звернення.  Безумовно, деякі питання потребують фінансів, а наш народний депутат, звісно, не олігарх, а людина, яка заробляє чесно своєю працєю. Усі питання пов’язані з фінансами вирішуються  прозоро шляхом публічного приватного партнерства.

Часто нардеп сам звітує про роботу на власній сторінці у «Фейсбуці». Ось один  з постів про зустрічі з виборцями:

«Сьогодні. 23 червня, працював на окрузі у Канівському районі, пише у Фейсбуці Владислав Голуб. День розпочався з дуже приємної події – до мене звернулася про допомогу у придбанні аптечки та військових окуляр дружина бійця 72 бригади Костянтина Хамади, який захищає нашу Україну на східному кордоні.

11429854_641483285988274_4113663275069520563_n

Було приємно допомогти. Потім провів особистий прийом громадян в своїй приймальні. Пізніше поспілкувався з мешканцями сіл Курилівка, Синявка і Козарівка. Цікавий, насичений і хороший день! З людьми треба говорити!», – щиро ділиться народний обранець почуттями від спілкування з людьми.

Багато хорошого було зроблено в 2015 році. Упевнені, що новий 2016 рік для канівчан і їх обранця буде не менш плідним  на роботу та добрі справи.

За статтею видання Черкаський кур’єр № 27 (98)  2 грудня 2015 року

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.