У профільному департаменті звітували про соціальний захист атошників

Новини Черкаси

За інформацією фахівців департаменту соціальної політики Черкаської міської ради, за час дії “Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції 740 учасникам АТО, які ще не набули статусу «учасник бойових дій», надані пільги на оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 75 % у межах соціальних норм споживання. Всі видатки здійснено протягом 2015-2017 років.

Ще 40 членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції компенсували 25 % від вартості «комуналки» (додатково до державної пільги).

Також 131 учаснику антитерористичної операції надано одноразову грошову допомогу для оздоровлення у зв’язку з пораненням  (травмою, контузією, каліцтвом) у розмірі 5,0 тисяч гривень.

10-ть сімей загиблих учасників антитерористичної операції отримали одноразову грошову допомогу для проведення ремонту житла (у розмірі 60 тисяч гривень).

30 членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО з бюджету Черкас була надана одноразова грошова допомога для встановлення намогильних споруд (у розмірі 40 тисяч гривень).

Окрім того, в серпні цього року депутати внесли зміни до програми й передбачили, серед іншого,  можливість відшкодування витрат членам сімей загиблих АТОвців за виготовлення й встановлення меморіальних дощок на будинках, де вони проживали. Видатки на ці заходи здійснюватимуть у межах фактичних витрат, які підтверджені документально, але у розмірі не більше ніж 15 тисяч гривень.

Водночас, на одній із найближчих сесій до цієї програми вкотре хочуть внести зміни та передбачити надання щорічної грошової допомоги на оздоровлення членам сімей учасників АТО, які загинули або померли внаслідок отриманих поранень чи захворювань, пов’язаних із захистом Батьківщини.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.