загрузка...

У Плешканях нардепа засипали запитанями: Чому не оформляють субсидію, забирають в селян паї, не підвищують пенсії та об’єднують села.

Новини Черкаси

11798515_860015660761912_1265212259_n

 Шквал запитань від жителів с.Плешкані що на Золотоніщині отримав народний депутат України Владислав Голуб. Днями зустріч із громадою відбулася в рамках його щомісячної роботи на 197-му окрузі. Більше половини жителів населеного пункту – пенсіонери. У них чимало проблем: і мізерні пенсії, і хвороби. А тепер ще й непосильні тарифи на газ. Люди бояться зими. Кажуть, з такими цінами залишаться без сорочки.

– Чому в магазині кожен день ціни зростають, а пенсії – ні на копійку? Чого ж Ви сидите в парламенті і нічого не вирішуєте? – питали старенькі в нардепа. Владислав Голуб повідомив, що він, як і його колеги, – законотворці. Зокрема, нардеп похвалився, що є автором та співавтором 25-ти законопроектів. А ось економічна складова розвитку країни – прерогатива Кабінету Міністрів, вважає він.

– Я вважаю, що в нас так багато проблем ще й тому, що насправді сьогодні у владі немає тої критичної маси людей, які хочуть змін, реформ, – зауважив народний обранець.

11805671_860015770761901_946475209_n

– Україна – це територія наших дітей, маємо її розбудовувати для них. Не всі, на жаль, сьогодні займають цю позицію. Крім того, щодня колосальні кошти витрачаються на війну. Торкнулися в ході розмови й питання адмінреформи. Нардеп визнав, що для деяких територій ці новації – шок. Бо не була проведена інформаційна кампанія для жителів. Частково цю функцію виконує народний обранець під час зустрічей з громадами. Почасти супротив змінюється на розуміння.

– Є закон і його треба виконувати. Щодо запровадження цієї реформи в області, то був певний саботаж, – сказав Владислав Володимирович. – Реально почали щось в цьому напрямку робити лише в травні, а закон ухвалили в лютому. – Він запевнив, що думка про те, що адміністративна реформа знищить село – це міф. Насправді вона дозволяє вирішити проблему «дисбалансу» розвитку сіл та максимально віддати всі основні повноваження на місця. – Є багаті села й занепалі. Приміром, на Канівщині є село, де лише 74 жителі, а наймолодшому – 71 рік, це сільський голова. Такі села мають об’єднуватися з крупними. Щодо субсидій, то політик нагадав, що наявність авто та паю не стає на заваді її отриманню. Усі необхідні дані містяться в декларації про доходи. Селяни переконували, що їхні земельні ділянки все ж враховуються. Питання пообіцяв узяти під свій контроль голова Золотоніської РДА Олександр Лісовий. Він приєднався до розмови наприкінці зустрічі.

11823840_860015667428578_1363916296_n

Селяни прохали нардепа наступного разу приїхати з президентом й зауважили, що самого Голуба хочуть бачити частіше. Проте, виконати їхню вимогу досить складно, адже на окрузі більше ста населених пунктів.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.