У Оршанці вперше пройшли бойові навчання мінометних розрахунків (фото)

Новини Черкаси

В Оршанецькому у центрі Держприкордонслужби імені І. Момота триває процес навчання з підготовки прикордонників та проведено бойові навчання

5 (2)

У Навчальному центрі Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота успішно завершив підготовку молодший персонал мінометної застави прикордонної комендатури швидкого реагування. Про це повідомляють у прес-службі закладу.

Усього підготовку пройшли більш аніж 40 військовослужбовців. Про закінчення навчання вони отримали відповідні свідоцтва. Навчання тривало місяць. Програма підготовки була здебільшого спрямована на практичні дії персоналу щодо розгортання мінометних розрахунків, проведення практичних стрільб.

Підготовку за цим напрямом у навчальному центрі проводили вперше. Попри це, результати випускних іспитів показали, що кожен військовослужбовець здобув необхідні знання та практичні навички із застосування міномету для подальшого виконання бойових завдань, пов’язаних із захистом суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Про це інформують на сайті Черкаської ОДА та додають відповідні фото:

6 (2) 7 2 4 (1) 1 (2)

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.