У одному з черкаських районів розвантажать пасажиропотік громадського транспорту

У Південно-західному мікрорайоні Черкас курсує лише один автобусний маршрут у напрямку обласної лікарні, тож жителям доводиться кожного дня їздити у переповненому автобусі, особливо гостро постає питання у період навчання, коли потік студентів їздить до Черкаського університету ім. Б. Хмельницького.

Тож цей маршрут автобусу № 6 невдовзі розвантажать, а натомість продовжать маршрут автобусу № 13, який дасть змогу жителям цього району доїхати до обласної лікарні. Таку пропозицію у своєму депутатському запиті під час засідання сесії Черкаської міської ради озвучив депутат Ігор Кіта.

” До мене неодноразово звертались жителі з цим питанням, бо вони не в змозі вчасно потрапити на роботу, до лікарні, на навчання. У зв’язку з цим прошу доручити відповідному департаменту внести зміни до маршруту № 13. Це дасть змогу фактично на третину розвантажити пажиропотік”,- зауважив Ігор Кіта.

Також депутати порушили питання, чи є технічна можливість направити туди тролейбус, втім поки-що міські обранці підтримали депутатський запит депутата, а вже в у подальшому вивчатимуть можливості для ще більшого розвантаження пасажропотоку. Рішення підтримали 31 депутат.

Інна Молчанова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.