У одному з черкаських будинків жителі нарікають на холодні батареї

Новини Черкаси

У декількох квартирах черкаського будинку по вул. Шевченка, 345 жителі нарікають на холодні батареї. В одній з них сьогодні вранці зафіксували позначку термометра +12. Попри такі показники температури, мешканці змушені сплачувати за тепло. Проблема з опаленням цього будинку триває вже протягом трьох років. Жителі, знаючи про проблему, не раз зверталися до комунальників, втім знову опинилися в холоді. Про це розповіла жителька будинку Євгенія Марчук.

«В квартирі вимкнено опалення два тижні. В квартирі +12. Служби СУБ ситуацію не виправляють. Приходять та перевіряють чи вимкнено — і без змін 2 тижня. А до цього були неодноразові звернення протягом 3 років. Теплокомуненерго заміряли температуру, але сказали нічого зробити не можуть — звертайтеся до свого СУБу. Більш того — платіть по рахунку шалені кошти, ніби тепло є, бо лічильник в будинку є»,- так прокоментувала жителька будинку на своїй сторінці у «Фейсбук».

В свою чергу головний інженер КП Придніпровська СУБ Сергій Гришин пояснює таку ситуацію тим, що внутрішньобудинкова мережа цього будинку була розрахована на котельню, яка вбудована в будинок. А нині тепло на будинок подає Черкаська ТЕЦ.

«Це наслідок того, що Черкаська ТЕЦ не надає належні параметри. Для того, щоб будинок працював, необхідна циркуляція, а нині вона недостатня. Як наслідок останній під’їзд недоотримали послуги з опалення. Всіх заходів, які можна було вжити, КП Придніпровська СУБ вжила. Зараз тільки чекаємо підняття чи зміни режиму Черкаської ТЕЦ»,- прокоментував Сергій Гришин.

Крім того він зазначає, що така проблема в більшій чи меншій мірі є у тих будинків, які кутові, або розташовані якнайдалі від Черкаської ТЕЦ. Аналогічна проблема будинку по вул. Шевченка, 409, де жителі 14-ти поверхів недоотримують подачу теплоносія, йдуть скарги від жителів по Шевченка 246, 245, 239, 243.

«З часу похолодання ТЕЦ піднімає подачу температури, але не забезпечують, щоб вона циркулювала. Вони тримають зворотню воду +40+42 градуси – це дуже мало, тут має бути зворот приблизно +50-+55»,- зауважив комунальник.

Інна Молчанова

Розповісти друзям
  • 13
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.