У Навчальному центрі відбувся черговий випуск молодших інспекторів прикордонної служби

Новини Черкаси

У Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України відбувся урочистий мітинг з нагоди випуску молодших інспекторів прикордонної служби 2-ї категорії.

Урочистості розпочалися на плацу навчального закладу. Від імені керівництва Навчального центру випускників привітав полковник Дмитро Коцеруба – «Щиро вітаю випускників з завершенням навчання. Впевнений, що своєю сумлінною службою Ви забезпечите недоторканність державного кордону нашої Батьківщини, а патріотизм, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службового обов’язку будуть примножувати авторитет нашого прикордонного відомства. Бажаю Вам у подальшій службі постійно вдосконалювати свою професійну майстерність, використовувати її для захисту національних інтересів, на благо українського народу, заради процвітання української держави».

Продовжились заходи хвилиною мовчання, покладанням квітів до підніжжя обеліску прикордонникам усіх поколінь та вшанування пам’яті військовослужбовців,  які віддали заради своєї держави найцінніше – власне життя.

Загалом свідоцтво про закінчення закладу отримали 262 випускники. Нині юнаки та дівчата, отримавши випускне свідоцтво залишать стіни навчального закладу  та продовжать військову службу в органах охорони державного кордону. Випускники четвертого відділу підготовки молодших спеціалістів впевнені, що їм випала велика честь навчатися в Навчальному центрі, котрий носить ім’я генерал-майора Ігоря Момота, який загинув беручи активну участь в охороні та обороні Східних рубежів державного кордону України.

Серед випускників молодший сержант Вадим Гергі, який за покликом душі вирішив поєднати свою долю з почесною професією прикордонника.

«Події, що сколихнули нашу державу змусили мене переосмислити стан речей у житті, та прийняти кардинальне рішення  – вступити в ряди Державної прикордонної служби України та зайняти місце  поряд з відважними воїнами, професіоналами своєї справи. Насправді, дуже важливо бути патріотом своєї країни в цей важкий для держави період, особливо коли  ти – військовослужбовець», – ділиться випускник.

Під супровід військового оркестру прикордонники попрощалися з Навчальним центром і в останній раз, карбуючи крок, пройшли урочистим маршем.

Хочеться сподіватися, що кожен, хто закінчив навчання, отримав не лише добрі знання та вміння, але й знайшов хороших друзів та берегтиме добрі спогади про Навчальний центр.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.