У наступному 2017 році в місті розпочнуть ремонт тротуарів

Новини Черкаси

У місті Черкаси з наступного року розпочнуть ремонт тротуарів. Про це під час підсумкової прес-конференції заявив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Також він підсумував результати роботи за рік міської влади та назвав досягнення і не доопрацювання.

«Цьогоріч у місті Черкаси відремонтовано найбільше доріг, ніж за всі часи незалежності. Завданням номер один у наступному році є ремонт тротуарів»,- зауважив А. Бондаренко. Окрім ремонту доріг одним із позитивних досягнень вважає й запуск нових тролейбусів у місті.

Зокрема він повідомив, що у 2017 році для КП ЧЕЛУАШ придбають необхідну техніку для прибирання міста, станом на сьогодні вже оголошений тендер.

«З наступного року розпочнеться реконструкція Центру дитячої та юнацької творчості, зокрема фасаду, вікон та повноцінного ремонту приміщення. Також на ремонт та реконструкцію об’єктів міста, якими опікується обласна влада, було спрямовано близько 18 млн. грн. субвенції з міського бюджету»,- підсумував А. Бондаренко.

Серед не доопрацювань міський голова назвав невикористання державних коштів в сумі 3 млн. 600 тис. грн. на придбання спортивного обладнання для гімнастичного залу дитячого спортивного комплексу, колишнього кінотеатру «Мир». Також проблемою назвав нестачу земельних ділянок для сімей воїнів АТО.

«Ми продовжуватимемо підтримку сімей воїнів АТО, в цьому році надали близько 100 земельних ділянок, але землі не вистачає, тому будемо вирішувати це питання»,- повідомив А. Бондаренко.

За словами очільника міста, з наступного року також співпрацюватимуть із новим начальником Управління патрульної поліції м. Черкаси Олександром Кокобою на предмет ліквідації стихійних місць торгівлі.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

1 коментар до “У наступному 2017 році в місті розпочнуть ремонт тротуарів

  1. 0

    0

    Було б добре, щоб і про дороги не забули. Тротуари відремонтують тільки в центрі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.