У міській раді на одного депутата зросте фракція “Партії вільних демократів”

Новини Черкаси

Ще одним депутатом поповнилася міська рада Черкас. Відповідні Постанови міської ТВК підписані головою та мають бути оприлюднені. Залишилося лише одне процедурне питання  вручення посвідчення депутата Василю Соломасі на найближчій сесії. 

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав Олександр Згіблов. 

Нагадаємо, що  23 вересня, міська ТВК розглянула заяву депутата Черкаської міської ради Сергія Одарича про складання повноважень і ухвалила рішення зареєструвати наступним по списку від Партії вільних демократів Василя Соломаху. Відповідне рішення ухвалили 10 з 11 членів ТВК, присутніх на засіданні. Відповідно Василь Соломаха удруге стане депутатом міської ради.

Офіційні протоколи Постанов ТВК  вже оприлюднено Олександром Згібловим:

Довідка:  Василь Соломаха, будівельник, директор підприємств «Сідвін», «Мехрембуд», із 2006 по 2010 роки був депутатом Черкаської міської ради. 59 років.

Освіта – середня, спеціальна. Одружений. Позапартійний.

Працював у тресті «Черкасирембуд» (який потім трансформувався в «Мехрембуд») на різних посадах. Пройшов шлях від майстра до головного інженера, нині директор підприємства. «Наш трест побудував каналізацію й водопровід від площі 700-річчя до нинішньої Соборної, проклав комунікації майже по всіх вулицях міста, а також збудував відомий містянам кінопалац „Салют”.

Депутат міської ради з 2006 по 2010 роки. Кілька років був головою комісії міської ради з питань ЖКГ та радником міського голови. Тож знає, як можна навести лад у цій галузі.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.