У мікрорайоні “Митниця” відновлюють освітлення

Новини Черкаси

SAMSUNG CSC

По вулиці Богдана Хмельницького вже тривають роботи по встановленню освітлення.

– До нас звернулися жителі мікрорайону Митниця зі скаргою на те, що на сьогодні їхні двори не освітлені. Тому ми беремося якнайшвидше встановити опори та засвітити мікрорайон, – коментує ситуацію міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
– На Митниці живе багато людей, пенсіонерів, які мусять у вечірній час ходити темними вулицями. Для того, щоб вирішити питання освітлення мікрорайону Митниця раз і назавжди, потрібно близько 300 ліхтарів. Вони тут будуть, – пообіцяв міський голова.
За інформацією офіційного сайту Черкаської міської ради, роботи почалися за сприяння депутата від «Батьківщини» Юрія Тренкіна, що опікується округом. Він разом із містянами зібрав підписи та спрямував депутатське звернення на ім’я міського голови. Далі завдяки швидкому реагуванню було виділено кошти на виготовлення та установку ліхтарів.
Для ліхтарів виготовили нові оцинковані опори. Вони стійкіші до випробувань негодою та не потребують додаткового обслуговування, крім регулярної перевірки кріплення. Гарантія на ці конструкції становить 50 років. Також було закуплено енергозберігаючі лампи.
За словами Володимира Колосова, директора кампанії «Текс», що виконує роботи на  вулиці планується встановити 23 опори з сучасними лампами, які споживають небагато електроенергії.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.