У мерії звітують про нові зупинки в середмісті (фото)

Новини Черкаси
Як запевняють на сайті Черкаської міської ради на вул. Смілянській, біля Центру дитячої та юнацької творчості для зручності жителів Черкас облаштували дві нових зупинки. Споруди встановили напередодні,  павільйони обладнані лавками для сидіння й накриттям, а ще – пристосовані для розміщення інформаційних повідомлень. Їх встановлюють коштом меценатів.
Нагадаємо про відсутність зупинок містяни повідомили кілька тижнів тому створивши відповідну петицію на сайті владців  Відновлення зупиночного комплексу по вулиці Смілянській поруч з Центром дитячої та юнацької творчості. Станом на 5 вересня за петицію проголосували 69  містян.
Монтаж зупинок у середмісті розпочали кілька днів назад (наприкінці минулого тижня). Упродовж цього тижня всі роботи з їхнього облаштування завершать.
– Це – приклад соціально відповідального бізнесу, приємно, що все більше підприємств долучаються до благоустрою нашого міста, – прокоментував Анатолій Бондаренко.
Водночас, нагадаємо, за останні два роки силами комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» в обласному центрі на місці старих зупинок встановили 135 нових комплексів.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.