У мерії кажуть, що ситуація з вивезенням сміття стабілізується

Новини Черкаси

У Черкаській міській раді повідомили, що ситуація з вивезенням побутового сміття в місті стабілізується.

Відповідно до інформації розміщеної на сайті ЧМР, нині на черкаських вулицях працює 6 сміттєвозів підрядника ТОВ “Умвельт Україна”. А ось від КП “Черкаська служба чистоти” працює всього 1 одиниця техніки.

Представник компанії “Умвельт Україна” Олександр Варденський повідомив, що в підприємстві ремонтують ще два сміттєвози. Він пообіцяв, що техніку полагодять протягом тижня, тоді в місті працюватиме 8 одиниць техніки. У підприємстві стверджують: цієї кількості техніки буде достатньо, щоб організувати вчасний вивіз сміття.

Заступник міського голови Черкас Ігор Волошин під час наради повідомив, що не будуть обговорювати питання підвищення тарифу поки в Черкасах не буде порядку в питанні вчасного вивозу сміття та пояснив чому.

“Поки ми не впораємось з ситуацією, яка склалася на даний момент із вивезенням сміття, ми не маємо права говорити про підвищення тарифу. Хоча я погоджуюся, що у нас тариф чи не найменший в Україні, його треба підвищувати. Але поки ми цю проблему не вирішимо, ми питання про підвищення не будемо піднімати”, – зазначив Ігор Волошин.

Заступник директора КП “Черкаська служба чистоти” Олександр Савенко повідомив стосовно ситуації, яка склалася  з вивезенням сміття й у приватному секторі міста.

“Наразі працюємо за графіком. Якщо сьогодні середа, то в середу забирається максимум сміття з приватного сектору. Якщо воно не добирається, наш абонвідділ та майстер телефонують мешканцям з приводу збоїв. На наступну середу мешканці, у яких не було забране сміття, будуть обслуговуватися в першу чергу, якщо не буде додаткової техніки. Якщо буде додаткова техніка, сміття забиратимуть за графіком”, – пояснив Олександр Савенко.

Розповісти друзям
  • 2
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.