У КП “Дирекція парків” кажуть, що не мають відношення до розміщення “Дракону”

Новини Черкаси

Мешканці Черкас дещо обурені встановлення актраціону “Дракон” у центрі міста. У соціальних мережах всі цікавляться ким наданий дозвіл на встановлення цієї конструкції. Міський голова Анатолій Бондаренко каже, що дану споруду встановлено без дозволу…

Нагадаємо, що 15 грудня надувну конструкцію було розміщено в центрі Черкас: на Європейській площі біля будинку торгівлі.

У комунальному підприємстві кажуть, що не мають відношення до розміщення актраціону.

“Кількома тижнями раніше власники атракціону звернулися до комунального підприємства з пропозицією розміщення у одному з парків. Адміністрацією були запропоновані два варіанти: парк Хіміків та Долина троянд.”, – повідомляють у прес-службі підприємства.

Опитування містян на сторінці підприємства у Фейсбук показало, що конструкція занадто громіздка і агресивна для розміщенна безпосередньо в місті. Проте, власники Дракона все ж вирішили встановити атракціон на площі, а не у парку.

Відзначимо, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко дав доручення начальнику муніципальної інспекції терміново прибрати актраціон з Європейської площі. Відповідну інформацію він повідомив на власній сторінці фейсбук.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.