У КП “Черкасиводоканал” заспокоюють черкащан

Новини Черкаси

Під час ранкової наради, яка відбулася в Черкаській міській раді, директор КП “Черкасиводоканал” повідомив, що проблем з водою в місті немає. 

Нагадаємо, що в соціальних мережах з’явилося багато інформації, наче Черкаси знову залишуться без водопостачання та Черкащанам необхідно запастися водою.

Директор комунального підприємства “Черкасиводоканал” закликав не піддаватися паніці та економити воду.

“На сьогоднішній день водоканал працює стабільно: всі насоси та підстанції працюють в нормальному режимі. Фахівцями розроблено план дій,  щоб у разі необхідності переключатися на резервні джерела живлення”, – повідомив очільник підприємства.

Розповісти друзям

1 коментар до “У КП “Черкасиводоканал” заспокоюють черкащан

  1. 1

    0

    Стосовно падіння дерев на електролінії і зупинки насосних станцій через це-то ця історія вже тягнеться з моменту введення тих ліній в експлуатацію. Як тільки зима, снігопад, налипання криги та снігу на провода, так і обриви і люди страждають без води. Кожного року одне й те ж саме! І саме страшне-нікого це нічому не навчило! Я жив у Лондоні деякий час-там немає жодної повітряної лінії електро чи телефонного постачання-все сховано під землю. Урагани, негода та німецькі бормбардування навчили англійців. Так що варіантів два: або прокласти кабелі під землею, або вирубати ліс вздовж електроліній на відстань падіння найвищого дерева, а на тих площах висадити новорічні ялинки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.