У Канівських школах оновили актові зали

Новини Черкаської області

Актові зали п’яти Канівських загальноосвітніх шкіл відтепер мають сучасні стільці. ЗОШ №1, Канівську гімназію ім. І. Франка, ЗОШ №3, №4 та №6 забезпечили понад тисячею стільців.

Реалізація потреби щодо нових меблів стала можливою завдяки допомозі народного депутата від 197 виборчого округу, до якого входить Канівщина, Владислава Голуба. Нардеп спрямував державні кошти в сумі 800 тис. грн. на соцекономрозвиток району.

Керівники закладів переконані, проведення свят та різних заходів для школярів стане комфортнішим і зручнішим.

Днями в рамках тижневої роботи у Канівському районі наприкінці листопада Владислав Голуб особисто пересвідчився, що нові меблі вже встановлені і до вподоби колективу шкіл. Стільці у актових залах не замінювали ще від часу заснування закладу, повідомила директор Канівської гімназії ім. І. Франка Ольга Ліворук.

«У нашій гімназії і у ЗОШ №6 були старенькі стільці, які ми час від часу підбивали і підкріплювали. Влітку я зверталась до всіх депутатів, але допоміг вирішити проблему лише Владислав Володимирович. Це єдиний депутат, від якого є дієва допомога, а не тільки обіцянки. Вдячна за таку підтримку»,- розповіла пані Ольга Ліворук.

Також директор сподівається, що депутат допоможе придбати у заклад телевізор та переформатувати сцену.

Окрім Канівської гімназії, народний обранець відвідав і ЗОШ №1 та ЗОШ №6.

«У першій школі понад мільйона гривень спрямовано з фонду соціально-економічного розвитку на заміну вікон, тому триматиму на контролі хід ремонтних робіт і обов’язково відвідаю цей заклад по завершенні ремонту»,- написав пан Голуб на своїй сторінці у «Фейсбук».

Роботу з осучаснення шкіл планують продовжувати. «До ювілею школи №1 плануємо оновлення сцени, у Канівській ЗОШ №6 очікуємо придбання нових тенісних столів»,- зауважила помічник-консультант Владислава Голуба Олена Радченко.

Додамо, галузі освіти народний обранець приділяє максимум уваги. Лише за тиждень роботи на своєму окрузі наприкінці листопада він відвідав три школи м. Канів, два навчально-виховних комплекси Канівщини, Литвинецький будинок культури, щоб вивчити проблеми закладів і запланувати співпрацю на майбутнє.

Результати візитів він опублікував у мережі «Фейсбук»:

«Разом з сільським головою Віктором Огородніком відвідали Яблунівський НВК. Невдовзі за мого сприяння дошкільна ланка НВК отримає нові меблі. Другим етапом будемо забезпечувати меблями початкову ланку НВК. У Козарівському НВК протікає покрівля. Приміщення збудоване ще у 1947 році, у 80-х роках добудоване, а покрівля не замінена. Початковій ланці потрібні і нові навчальні дошки. Піклуватимусь, щоб з наступного року спільними зусиллями розпочати осучаснення цього НВК».

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.