У Канівську лікарню надійшли сучасні автомобілі швидкої медичної допомоги

Новини Черкаської області

Два нових сучасних автомобілі швидкої медичної допомоги, укомплектовані медобладнанням, отримала Канівська центральна районна лікарня. Щоб придбати такі автомобілі, понад півроку піклувалась Канівська райдержадміністрація при підтримці народного депутата, до виборчого округу якого входить Канівщина, Владислава Голуба. А нещодавно нові авто вже заїхали на прилеглу територію лікарні. Про це розповів голова Канівської райдержадміністрації Дмитро Шелест.

Донедавна Центральна Канівська районна лікарня мала у своєму розпорядженні два стареньких автомобілі, якими транспортувала хворих, тож канівські медики мали надію, що району таки вдасться вирішити питання у придбанні потрібних машин. Для цього звернулись і в громадську приймальню нардепа Владислава Голуба.

«Це вперше за всю історію нашого району для Канівської ЦРЛ куплені два сучасні автомобілі швидкої медичної допомоги марки «Citroën». В лікарні було дві машини, але це були автомобілі «Mercedes» ще 80-х років випуску. В минулому році ми придбали  одну машину для центру первинної медико-санітарної допомоги, щоб підвозити фельдшерів і сімейних лікарів. В цьому році для них закупили ще одну»,- розповів голова Канівської РДА Дмитро Шелест.

Нові АШМД використовуватимуть для пацієнтів ЦРЛ.

«Це не на швидку допомогу, а напряму для центральної райлікарні, ними транспортуватимуть тяжкохворих до м. Черкаси, або по Каневу, якщо буде така потреба. Бо швидкі так не обладнані, у них немає такого обладнання і можливостей»,- зауважив посадовець.

За словами Дмитра Шелеста, возитимуть пацієнтів нові АШМД типу А2, вартістю 1 млн. 700 тис. грн., що придбали за кошти районного бюджету, та АШМД типу В, вартістю 2 млн., який вдалося закупити за поданням Владислава Володимировича з фонду соціально-економічного розвитку.

«Ще влітку лікарі Канівської ЦРЛ звернулись до мене з проханням допомоги у придбанні автомобіля, і ось сьогодні маємо результат. Але за цим стоїть клопітка робота і спільні зусилля, турбота лікарів і Канівської райдержадміністрації для реалізації задуманого»,- написав на своїй сторінці у «Фейсбук» Владислав Голуб.

Тож тепер медики опановуватимуть нові можливості автомобілів, адже вони укомплектовані за найсучаснішими стандартами якості, і безперечно, поліпшать надання медичних послуг канівчанам.

Інна Молчанова

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.