У Каневі відбувся фестиваль дружин юних пожежних

Канів Новини Черкаської області

В районному Будинку культури відбувся районний фестиваль дружин юних пожежних. У змаганнях прийняли участь 9 команд загальноосвітніх закладів Канівського району. Головною темою цього року була особиста безпека – «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй», повідомляє сайт управління ДСНС в Черкаській області.

Кожен виступ команди – учасниці був цікавий своєю оригінальністю, майстерністю та сценічними декораціями. Всі команди на належному рівні показали свої знання з пожежної безпеки.

За підсумками роботи журі переможцем районного етапу фестивалю стала команда Межирічської школи «Торнадо». Крім цього, за старання та бойовий дух всі команди фестивалю ДЮП були нагороджені цінними подарунками.

«Команди вражали знаннями, згуртованістю, креативними візитівками та вмінням на швидкість одягати спецодяг пожежного. Всі впорались на відмінно, проявили командний дух, глядачі та вболівальники були щедрими на оплески, а народний депутат України Владислав Голуб – на подарунки. Цікавий, змістовний захід!»,- поділилася у Фейсбук враженнями від фестивалю помічник-консультант народного депутата Владислава Голуба Олена Радченко.

Розповісти друзям
  • 28
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.