У Кам’янці розпочалися роботи по будівництву СЕС

Новини Черкаської області

Днями в місті Кам’янка на території колишнього цукрового заводу, розпочалося будівництво сонячної електростанції (СЕС). Інвестором виступає норвезька компанія Scatec Solar, яка має досвід будівництва в багатьох країнах світу.

В Україні Scatec Solar представляє ТОВ «Чиста енергія-2011». Так, за планами компанії в Кам’янці має побудуватися сонячна електростанції потужністю 25МВт, а загальний обсяг інвестицій в будівництво становитиме близько 30 млн. євро.

На сьогоднішній день на ділянці площею 50 га, проводяться підготовчі роботи для будівництва сонячної електростанції, на ділянці працюють дві одиниці техніки (екскаватори) та різноробочі, які розчищають територію від дерев та кущів.

У 2018 році компанією ТОВ «Чиста енергія-2011», на рахунки виконавчого комітету Кам’янської міської ради було перераховано 880 тис. грн., компенсації за вирубку зелених насаджень, які плануються використати на посадку сакурової алеї по вул.. Шевченка. Роботи з будівництва СЕС мають завершитися до кінця 2019 року.

Розповісти друзям
  • 43
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.