У Художньому музеї вшанували пам’ять «Небесної сотні»

Новини Черкаси

У Черкаському художньому музеї сьогодні відкрили соціально-мистецький проект «За Волю, за кращу Долю… Третя річниця Майдану».

Такий проект у Черкасах започатковує низку заходів, які присвячуватимуться історії Української революції 1917-1921 років у боротьбі за державність, за свободу та краще майбутнє, кажуть організатори.

Аби вшанувати пам’ять загиблих героїв Небесної сотні сьогодні у музеї зібралися представники обласної та міської влади, митці, представники духовенства, небайдужі черкащани. Перед відкриттям мистецької виставки, священнослужителі та усі присутні помолилися за загиблих черкащан.

«Немає більшої любові ніж та, щоб покласти життя за ближнього свого. Саме ці герої стали вище свого матеріального блага, не раз, може, їхні родини залишались без куска хліба, але вони їхали, щоб відстояти свободу й незалежність своєї країни»,- розповів під час молебеню священнослужитель.

У художньому музеї сьогодні представили фотовиставку за фото та відеоматеріалами хроніки подій Майдану, художню виставку творів черкаських художників, присвячених подіям на Майдані Незалежності. Вразив глядачів спеціальний проект «Жертвопринесення» народних художників України Миколи Бабака (м. Черкаси) та Євгена Матвєєва (м. Київ).

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.