У Художньому музеї презентували книгу-розмальовку “Диво-звірі”

Новини Черкаси

1 жовтня 2015 року у Черкаському обласному художньому музеї у форматі соціально-мистецького проекту «Країна дитячих надій» відбулася презентація книги-розмальовки для дітей «Диво-звірі». Проект був організований ГО «Українська творча спілка «Три крапки» за підтримки Міжнародного Благодійного фонду «Відродження».

vcsCxbJSYHU
Робота над розмальовкою тривала з серпня 2015 року. До її створення та розробки були залучені маленькі пацієнти Центру дитячої онкології та гематології, медичний персонал та психолог закладу Надія Михайлівна Азаматова. Заняття по арт-терапії проводила керівник Арт-студії «Глорія» Ганна Юріївна Чуприна.

1AmrgxnRS9w
У книгу-розмальовку увійшли роботи дітей, що проходять лікування в обласному Центру дитячої онкології та гематології.

PQW7Qgw3ae0
На думку психолога Надії Михайлівни, проведення подібного роду арт-терапії сприяє покращенню психо-морального самопочуття дитини та її близьких, дає можливість відволіктися від насущних проблем. Як вдало відмітила Ганна Юріївна, усі герої, створені дітьми, є повним віддзеркаленням їх маленьких авторів. Вони доброзичливі, обов’язково з посмішкою. Кожен диво-звір має свою історію, яку розповідала дитина, працюючи над створенням його образу.

bGSuH47tm7k
Разом із диво-звірами до розмальовки входить невеличка казочка, яка запрошує малюків долучитися до спільної роботи і за допомогою кольорових олівців перетворити чорно-білі силуети звірів на яскравих казкових героїв.
У результаті дизайнерської роботи над розмальовкою було розроблено фірмовий стиль соціально-мистецького проекту, що повністю відтворює сюжетні образи дитячих робіт. Відповідно в єдиному стилі виготовлені запрошення, дипломи, подяки та афіші, приурочені до дня відкриття соціально-мистецького проекту «Країна дитячих надій».

qogadLg3NN8
Організатори проекту висловлюють щиру подяку головному лікарю Черкаського обласного онкологічного диспансеру Віктору Володимировичу Парамонову, чуйним і турботливим працівникам медичного закладу в лиці завідуючої онкогематологічного відділення Черкаського обласного онкологічного диспансеру Ірині Юріївні Івановій, психологу Надії Михайлівні Азаматовій, керівнику Арт-студії «Глорія» Ганні Юріївні Чуприні.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.