У Державтоінспекції Черкас придумали новий метод боротьби з “героями паркування”.

Новини Черкаси

Злісних порушників ПДР, що залишають свої транспортні засоби в недозволених місцях, після трьох попереджень чекають штрафи. У ДАІ планують позбутися від водіїв, які не будуть реагувати на багаторазові попередження.

Про інновації розповів старший інспектор з особливих доручень черкаської Державтоінспекції, підполковник міліції Олег Ергаки, повідомляє expres.ua.

За словами чиновника, кожен автомобільний патруль заступаючи на службу, тепер матиме спеціально розроблені бланки попередження для водіїв, які порушують правила паркування. Накласти штраф на водія “заочно”, тобто в його відсутність в автомобілі, неможливо, тому на лобовому склі його ТЗ патрульні будуть залишати письмове попередження на спеціальному бланку.

Другий його примірник передається до чергової частини УДАІ, де дані про порушника заносяться в спеціально створену базу даних. Так фіксується кожне порушення паркування. Якщо автомобіль потрапляє в поле зору правоохоронців більше трьох разів з аналогічним порушенням, то його власника чекає вже адміністративна відповідальність.

Варто відзначити, що такі заходи засновані і вперше проводяться саме на Черкащині. Місцеві жителі позитивно оцінюють ініціативу Державтоінспекції, оскільки багатьом нашим землякам вже набридли автомобілі, які часто можна побачити на зелених міських газонах, повідомляють в УМВС України в Черкаській області.

Також нагадуємо черкащанам про те, що в місті вже працює спеціальний ресурс ДАІ, на який в онлайн режимі можна скидати факти порушень, які невідкладно надсилаються патрулям: http://www.chkdai.gov.ua/?p=info_user

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.