У депутата Черкаської облради Віктора Полозова пройшли обшуки

Новини Черкаси Новини Черкаської області
Віктор Полозов

За повідомленням прес-центру СБУ, співробітники Служби безпеки України викрили факти розкрадання керівництвом державного підприємства «Укрхімтрансаміак» майже 235 мільйонів гривень. Наприкінці минулого року в офісах ДП «Укрхімтрансаміак» та за місцями проживання керівників підприємства було проведено обшуки. Розслідують справу про розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах

Після відсторонення Бондика від посади директора ДП «Укрхімтрансаміак» фактичним керівником цього державного підприємства був Віктор Полозов – російський бізнесмен, який є депутатом Черкаської облради.

Як відомо народний депутат України Владислав Голуб неодноразово звертав увагу керівництва держави на те, що ситуація в ДП “Укрхімтрансаміак”  несе в собі загрозу національній безпеці, адже стратегічним підприємством керує людина, бізнес якої знаходиться у Росії, і податки з цього бізнесу йдуть на утримання армії агресора.
У жовтні за дорученням прем’єр-міністра Володимира Гройсмана в.о. директора ДП «Укрхімтрансаміак» Віктора Полозова було відсторонено від займаної посади.
Але, не зважаючи на те, що указ про його відсторонення датується 21 жовтня 2016 року, Полозов, «поки суд та справа», спромігся ще покерувати підприємством. І взяв участь у конкурсі на посаду директора цього підприємства. Щоправда за результатами тестування не потрапив навіть до п’ятірки кандидатів.

До теми:  Щойно звільнений Віктор Полозов погрожував Владиславу Голубу (відео)
Так ось, співробітники СБУ встановили, що ДП «Укрхімтрансаміак» свого часу перераховував гроші низці підконтрольних комерційних структур, і що до оборудки причетний один із діючих під час перевірки посадовців ДП «Укрхімтрансаміак».
За документами, фірми повинні були поставити підприємству обладнання та виконати роботи із забезпечення функціонування аміакопроводу. Під час перевірки оперативники спецслужби з’ясували, що бізнесмени не поставили обладнання та не виконали жодних робіт на державних об’єктах.
Під час обшуків у Києві в офісах ДП «Укрхімтрансаміак» та за місцями проживання фігурантів справи оперативники спецслужби вилучили документацію, яка доводить причетність чиновників до розкрадання державних коштів, та велику суму грошей в іноземній валюті, – йдеться у повідомленні СБУ.


Обшуки пройшли за домашніми адресами у керівника підприємства Віктора Полозова і його головного бухгалтера, повідомляють відомі українські сайти, зокрема ЦЕНЗОР. НЕТ, ОРД.
До речі, у столиці кажуть, що депутат Черкаської облради Віктор Полозов дуже комфортно влаштувався в елітному містечку Козин що біля Києва, де в його помешканні, за інформацією джерела в правоохоронних органах, відбувся обшук.
Полозов, свого часу, змінив на посаді керівника ДП «Укрхімтрансаміак» не менодіозного ставленика Януковича Віктора Бондика, – повідомляє Politica.ua. Після Революції гідності знадобилося майже два роки щоб змістити того з посади.
Але вся біда в тому, що замість Бондика керувати стратегічним підприємством за якоюсь дивною логікою стала людина з російським паспортом Віктор Полозов.
Про загрозу і збитки від такого керівництва можна тільки здогадуватися.
Не важко зрозуміти, що зможе зробити агресор, маючи контроль над трубою, наповненою вкрай небезпечною речовиною – аміаком, який в разі витоку за 10 хвилин вбиває все живе в радіусі 5 км. А тепер зауважте, що труба на території України має протяжність більше 800 км, таким чином зона можливого ураження може досягти 4000 квадратних кілометрів!
Проте краще пізно, ніж ніколи. Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Можна тільки уявити собі масштаб злодійства на цьому унікальному підприємстві!
Дивним поки виглядає лише те, що розслідуються фінансові зловживання, хоча тут доцільніше говорити про державну зраду, зауважують українські інтернет-ЗМІ.
Досудове слідство триває.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 11 січня 2017

Розповісти друзям

5 коментарів до “У депутата Черкаської облради Віктора Полозова пройшли обшуки

 1. 2

  6

  Хто ще вірить і читає “Черкаський кур’єр”,краща продажна газета народного депутата України ,Віктор Полозов дісно допомагає не словом а ділом всім мешканцям м.Золотоноші і района , прийде час розплати за наклеп на порядних людей.

  1. 3

   1

   тільки представники Росії та їх шісток тут як Полозов і мають емейли на mail.ru

  2. 2

   0

   Нехай ця “порядна” людина сплатить всі податки,а вже потім… А зрештою, цей пан Валерій, що так переймається за свого оботодавця, знає скільки громадян України мешкаю на території, що він назвав?
   Я пригадав один “слоган” (дуже поширений в часи “проффесора” Януковича, здається році) – “почую кожного”. Так от питання – як така “порядна” людина спромоглася ТАК розвинути свій бізнес при ТІЙ “злочинній” владі?

  1. 0

   0

   Багато грошей в іноземній валюті та документи, що підтверджують факт розкрадання державних коштів. Це наче в публікації написано

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.