У департаменті освіти та охорони здоров’я прокоментували ситуацію стосовно дітей, які втратили свідомість

Новини Черкаси

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов прокоментував надзвичайну ситуацію, яка склалася в школі №8 під час лінійки.

На 11 годину ранку до обласної лікарні було госпіталізовано 42 дитини. Усі потерпілі учні 2-7 класів Черкаської 8-ї загальноосвітньої школи. Попередній діагноз у всіх потерпілих, отруєння невідомою речовиною. Про це повідомляють в управлінні ДСНС Черкаської області.

“Як повідомив очільник департаменту, наразі одна дитина опинилася в реанімації та загалом втратили свідомість 17 дітей. Наразі до розслідування залучені всі можливі служби для розслідування. Навчання призупинене.”, – пише інтернет-видання “Інфоміст“.

Також, ситуацію прокоментував й директор департамену охорони здоров’я ЧМР Олег Стадник:

“Попередньо під час ранкової лінійки частині дітей стало погано. Викликані бригади швидкої допомоги та чергової служби поліції. Після огляду лікарів частина дітей доставлена на госпіталізацію до міської дитячої та обласної дитячої лікарень. Розслідуванням випадку займається поліція, лікарі, на разі, займаються обстеженням та встановленням діагнозу. Всі діти на обстеження доставлені в обласну дитячу лікарню. Орієнтовно більше 20 дітей.”, – повідомив очільник департаменту.

Розповісти друзям
  • 10
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.