У день міста жителі Черкас зануряться в місцеві легенди

Новини Черкаси

Вже цієї суботи, 16 вересня, з 10:00 до 16:00містян запрошують взяти учась у проекті «Легенди міста на Че», що відбудеться на площі Богдана Хмельницького (біля палацу культури “Дружба народів”) в рамках відзначення Дня міста.

Чи добре ви знаєте своє місто? Чи встигли дослідити його потаємні куточки та місця з давньою, часом забутою, історією? Маєте шанс дізнатися більше та випробувати свої знання!

Учасники велоквесту на своїх двоколісних розгадуватимуть завдання й згадуватимуть історію та легенди Черкас.

 Тим же, хто віддає перевагу твердій земній поверхні та власним ногам, організатори пропонують взяти участь в іншому квесті, за який найшвидший у виконанні завдань отримає призи від одного з партнерів свята. Для цього квесту реєстрація не буде потрібна, тож кожен охочий зможе, отримавши завдання просто у сквері, випробувати свої знання про Черкаси на міцність.

 Під час заходу в сквері лунатиме музика гітари та саксофону – для містян гратимуть Олексій Хуторний та Володимир Шуляка. А поціновувачі літератури зможуть насолодитися ще й друкованим словом – «Книжковий маестро» забезпечить всіх охочих книжковими новинками з Львівського форуму видавців.

Організатори заходу: Черкаська міська рада, громадська ініціатива «Місто на «Че», Інтернет-магазин Shop.ck.ua, громадська ініціатива Віктора Євпака «Нові люди» та Спільнота «CheVeloQ».

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.