загрузка...

У Червоній Слободі хочуть повторити Кримський сценарій? (ВІДЕО)

Кримінал Черкаси Новини Черкаси Новини Черкаської області

У селі Червона Слобода, що під Черкасами, є намагання певної групи осіб (декілька десятків громадян) розхитувати місцеве самоврядування. Про це щойно на прес-конференції повідомив сільський голова Червоної Слободи Микола Котко. – йдеться на сайті “Прочерк

1e52cf585a043b133e934c8e49c4057f – Є в нас така ініціативна група, яка навіть подавала в суд, нібито сільська рада є самопроголошеним органом місцевого самоврядування. Вони не визнають ні сільську раду, ні сільського голову. До речі, як і не визнають і суд, і прокуратуру, і міліцію. Члени ініціативної групи вважають, що це все самопроголошені органи. А вони виготовляють бланки з державним гербом і навіть печатки. Більше того, вони зверталися до президента, щоб він зареєстрував громаду села. Ця ініціативна група погрожує повстанням. Цей процес відбувається досить активно, – сказав Микола Котко.

При цьому, як він зазначив, ситуація стала загострюватися з березня цього року.

– Я пов’язую це з анексією Криму, з пожвавленням подій на Сході. Методи ті самі. Я пропоную інакодумцям іти на вибори, перемагати, а вони кажуть, мовляв, хочуть іншим шляхом все вирішувати. Тобто хочуть владу «не взяти, а отжати», – каже Котко.

Хоча сама проблема виникла ще два роки тому, коли керівнику цієї ініціативної групи було зроблено зауваження щодо заборони загороджувати землю, що прилягає до Дніпра та в лісополосі.

– Все це дуже насторожує, бо якби щось подібне було в радянські часи, то хлопці були б як мінімум клієнтами певних закладів, де надягають сорочки з довгими рукавами. Але зараз їм все сходить з рук. Вони заходять на сесії, займають місця депутатів. А коли викликаєш міліцію, то ті знизують плечима. При тому, що члени цієї певної групи осіб можуть навіть кидатися на сільського голову і зривати ґудзики з нього, – зауважив Микола Котко.

До речі, щодо останнього епізоду, то не сільським головою, а міліцією було направлене відповідне подання в суд, однак результату це не мало. Нині матеріали направлені на дорослідування.

– Я маю ось лист громади села, де люди дають оцінку такій ініціативній групі: «Медведчуківський задум фсб-ешників Путіна пустив глибоке коріння. Головна мета – запровадити в сільській місцевості, яка була завжди українською за своєю суттю, запровадити двовладдя. Таким чином хочуть розхитати тили України», – зачитав звернення сільський голова. – Вважаю, що відсутність реакції з боку правоохоронних органів не на користь державі.

Самі ж члени ініціативної групи називають себе майданівцями, хоча, за словами сільського голови, ці ж люди навіть протестують проти зміни радянських назв вулиць.

Нині члени так званої ініціативної групи випускають тисячами листівки, вриваються на сесію. Та, за словами голови сільради, правоохоронці не реагують адекватним чином на таку ситуацію.

Розповісти друзям

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.